Zamówienia pow. 149zł – przesyłka gratis

Mane Hair Sealer 100ml

Lakier utrwalający mikrowłókna


Mane Hair Sealer 100ml

Lakier utrwalający mikrowłókna


Mane Hair Sealer to lakier utrwalający, który powinno się stosować w celu mocniejszego związania mikrowłókien z włosami. Zapobiega przed ich opadaniem na skórę głowy oraz tworzy ochronę wodoodporną, dzięki czemu można czuć się komfortowo również podczas padającego deszczu lub śniegu. Lakier Mane Hair Sealer można używać również po zagęszczeniu włosów mikrowłóknami w sprayu takimi jak Mane, Volluma czy Bodeo Spray.

Dostępność: dostawa 24H
(0 opinii)
Stara cena: 35.00 zł
Promocja: 31.90 zł

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 31.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 29.50 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 28.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 27.90 zł

Zamówienia pow. 149zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Top

Mane Hair Sealer (100ml) - Specjalny lakier utrwalający

Oprócz zabezpieczenia zagęszczonej fryzury, lakier Mane Hair Sealer:

1. Szybko wysycha, nie skleja włosów i nie tworzy sztucznego połysku. Łatwo go można rozczesać nawet po wielokrotnym użyciu.

2. Wzmacnia i pogrubia włosy. Po zastosowaniu lakieru włosy są sztywniejsze i sprawiają wrażenie grubych i mocnych.

Lakier Mane Hair Sealer jest pod ciśnieniem dzięki temu łatwiej się go stosuje niż lakiery w atomizerze. Jest bardziej precyzyjny przy aplikacji, gdyż nie rozprasza się za mocno, pryskając na czoło czy twarz jak inne podobne lakiery.Lakier Mane jest również bardzo poręczny: nie jest za wysoki, mieści się niemal w każdej kosmetyczce czy półce łazienkowej.

Mane Hair Sealer 200ml

Mane Hair Sealer 200ml

Zagęszczanie włosów za pomocą Mane Thickening Spray.

Sposób użycia:

Umyj i wysusz włosy. Przeczesz je dobrze, najlepiej szczotką o szerokim rozstawie włosia. Następnie wybierz obszar włosów, na który chcesz zaaplikować preparat. Przeczesz włosy do góry i przytrzymaj w tej pozycji.

KROK 1. Dobrze wstrząśnij sprayem Mane Thickening Spray, a następnie naprzemiennie pryskaj włosy przy ich nasadzie (nie stosuj wprost na skórę głowy). Pozostaw na włosach do całkowitego wyschnięcia i delikatnie przeczesz włosy.

KROK 2. Na zagęszczone włosy nanieś lakier utrwalający Mane Hair Sealer, który zabezpieczy mikrowłókna na włosach i utrzyma odporność na wodę. W razie potrzeby powtórz krok 1.
KROK 3. Całkowicie suche włosy można teraz dowolnie układać i stylizować. Nie bój się czesać włosów. Możesz w każdej chwili ponownie zagęścić włosy używając Mane, jeśli zauważysz jeszcze gdzieś przerzedzenia.
 
Mane Hair Sealer 200ml
Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie