Zamówienia pow. 149zł – przesyłka gratis

Bodeo Spray 200ml

Mikrowłókna w sprayu


Bodeo Spray 200ml

Mikrowłókna w sprayu


Bodeo Spray to kolejny kosmetyk z linii Bodeo zagęszczający przerzedzone włosy. Spray jest wygodny w aplikacji i zagęszcza nawet bardzo przerzedzone włosy.

Kosmetyk zawiera mikrowłókna, które poprzez spryskiwanie przyczepiają się do włosów, pogrubiają je i zagęszczają. Już po kilku pryśnięciach widać jak włosy stają się coraz gęstsze, a fryzura pełniejsza.

Po zastosowaniu Bodeo Spray zalecamy użycie lakieru Bodeo Mist, który nada włosom więcej naturalności i dodatkowo wzmocni połączenie mikrowłókien z włosami.

Dostępność: dostawa 24H
Cena: 79.00 zł

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 76.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 74.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 72.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 70.00 zł

Zamówienia pow. 149zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Bodeo Spray 200ml - opis działania:

Bodeo Spray to specjalny lakier służący to zagęszczania rzadkich, przerzedzonych włosów.

Kosmetyk zawiera mikrowłókna, które poprzez spryskiwanie przyczepiają się do włosów, pogrubiają je i zagęszczają. Już po kilku pryśnięciach widać jak włosy stają się coraz gęstsze, a fryzura pełniejsza.

Bodeo Spray może być używany samodzielnie lub w połączeniu z mikrowłóknami Bodeo Fibers lub pastą Bodeo Derm. Do włosów średnio przerzedzonych, wystarczy sam Spray, do włosów mocno przerzedzonych można zastosować dodatkowo dwa pozostałe zagęszczacze z linii Bodeo.

 

Bodeo działanie

Bodeo działanie 2

Czym różni się Bodeo Spray od innych zagęszczaczy?

Bodeo Spray jest prosty w użyciu, gdyż włosy wystarczy jedynie spryskać żeby je zagęścić. Czynność należy jednak wykonywać bardzo uważnie, gdyż można pobrudzić ubranie.

Bodeo Spray świetnie zagęszcza włosy i efekt gęstych włosów jest wręcz spektakularny. Należy jednak pamiętać, że w przeciwieństwie do mikrowłókien Bodeo Fibers, Bodeo Spray delikatnie może zmieniać odcień włosów. Jeśli delikatna zmiana koloru włosów nie jest dla Ciebie problemem, gorąco polecamy Bodeo Spray, jako idealny zagęszczacz do przerzedzonych włosów.

Paleta dostępnych kolorów

Bodeo Spray dostępny jest w 7 naturalnie wyglądających odcieniach. Przy zakupie należy wybrać kolor, który jest najbardziej zbliżony do koloru włosów. Lepiej wybrać minimalnie ciemniejszy odcień niż za jasny. Gdy włosy siwieją, najpierw należy zastosować kolor siwy, a następnie kolor właściwy dla koloru włosów.

Spray w niektórych przypadkach może delikatnie zmieniać kolor włosów.
 
Paleta
Bodeo działanie 23

Krok 1.

Umyj włosy dowolnym szamponem i wysusz je, najlepiej przy pomocy suchego, czystego ręcznika lub suszarki. Ułóż dowolną fryzurę. Nie przejmuj się przerzedzeniami – zostaną one całkowicie zagęszczone po zastosowaniu lakieru BODEO SPRAY.

Zabezpiecz uszy i szyję, aby uniknąć ich pobrudzenia.

Krok 2.

Mocno wstrząśnij pojemnikiem kilka razy i spryskuj włosy lakierem z odległości ok. 20cm.

Włosy najlepiej zagęszczać krótkimi pryśnięciami, między którymi należy ponownie wstrząsać pojemnikiem i najlepiej również w tym czasie rozczesywać włosy grzebieniem.

Pamiętaj aby zacząć spryskiwać min. 5cm za linią włosów i zgodnie z ich kierunkiem. Te pominięte 5 cm powinno zostać zagęszczone przy późniejszym rozczesywaniu włosów.
 
Krok 1
Krok 2

Krok 3.

Gdy efekt gęstych włosów jest zadowalający, najlepiej jeszcze raz przeczesać włosy i zostawić do całkowitego wyschnięcia.

Jeśli kolor zagęszczonych włosów jest zbyt matowy można, spryskać je dodatkowo lakierem nabłyszczającym i utrwalającym BODEO MIST..

 
Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie