Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Nowy Glovis 28g

Mikrowłókna do włosów


Nowy Glovis 28g

Mikrowłókna do włosów


Nowy GLOVIS z ulepszoną recepturą, teraz jeszcze lepiej zagęszcza włosy! Najwyższej jakości keratynowe mikrowłókna do włosów błyskawicznie wczepiają się we włosy sprawiając, że wyglądają one na niesamowicie gęste. Nowy GLOVIS jest wyjątkowo trwały i wyjątkowo czysty. 

Żaden inny kosmetyk nie wczepia się we włosy tak mocno i nie trzyma się w nich tak długo. Żaden inny kosmetyk nie pozostawia również tak niewiele śladów na ubraniach czy pościeli. Czytaj poniżej i dowiedz się dlaczego dajemy Ci 100% gwarancji, że nie znajdziesz na rynku lepszego produktu w tej samej bądź niższej cenie.

Bestseller
Dostępność: dostawa 24H
Stara cena: 54.00 zł
Promocja: 49.00 zł

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 47.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 46.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 45.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 44.00 zł

Zamówienia pow. 199zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Glovis 28g - opis działania:

Utrata włosów często wiąże się ze spadkiem samooceny i brakiem pewności siebie. Aby zminimalizować negatywny wpływ ubytków we fryzurze, proponujemy innowacyjne rozwiązanie, które zniweluje dyskomfort i sprawi, że będzie można ponownie poczuć się pewnie. Dzięki nowoczesnej technologii nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zagęścić włosy, korzystając z metody, która jest niezwykle prosta, dyskretna i całkowicie bezpieczna.

Glovis Fibers 28g to profesjonalny kosmetyk w postaci drobno pociętych włókien keratynowych (mikrowłókien), który w błyskawiczny sposób zagęszcza rzadkie i przerzedzone włosy. Jest stworzony ze składników, które są całkowicie bezpieczne dla włosów i skóry głowy. Nie zawiera parabenów i siarczanów ani żadnych innych składników wywołujących alergię czy podrażnienia skóry głowy. 

Nowy GLOVIS jest wyjątkowo trwały i wyjątkowo czysty.  Żaden inny kosmetyk nie wczepia się we włosy tak mocno i nie trzyma się w nich tak długo. Żaden inny kosmetyk nie pozostawia również tak niewiele śladów na ubraniach czy pościeli.

 

glovis 28g mikrowłókna

Zobacz działanie kosmetyku GLOVIS na krótkim filmie:

Natychmiastowy efekt:

Uzupełnianie włosów za pomocą Glovis pozwala uzyskać efekt imitujący naturalne włosy. Mikrowłókna wypełniają puste przestrzenie na skórze głowy, tworząc warstwę wyglądającą, jak naturalne włosy.

Glovis wczepia się we włosy na zasadzie elektrostatyki, sprawiając, że wyglądają one na pogrubione i niesamowicie gęste. Zapomnisz o przerzedzonych włosach, a osoby z otoczenia nawet nie będą przypuszczały, że nie jest to naturalna fryzura. Jeśli jest poprawnie dobrany kolor, zagęszczone włosy niczym nie różnią się od tych naturalnych

Kosmetyk działa natychmiast, a efekt zagęszczonych włosów utrzymuje się do następnego mycia włosów. 

 

Paleta kolorów:

Kosmetyk maskujący prześwity skóry głowy dostępny jest w 9 naturalnych odcieniach. Dobór odpowiedniego kolor jest kluczem do naturalnie wyglądającej fryzury. Kolor mikrowłokien powinien być jak najbardziej zbliżony do aktualnego koloru włosów. 

Gdy żaden z proponowanych kolorów nie jest odpowiedni, można ze sobą połączyć dwa odcienie, aby uzyskać niestandardowy ton.

W przypadku gdy włosy siwieją, najpierw należy zastosować kolor siwy, a następnie kolor właściwy dla włosów. 

Jeśli wybierzesz kolor ciemniejszy od włosów,  kosmetyk delikatnie je przyciemni, natomiast jeśli wybierzesz odcień jaśniejszy, delikatnie je rozjaśni. Zalecamy stosowanie raczej ciemniejszych kolorów niż zbyt jasnych.

  glovis 28g mikrowłókna

 

Przykładowe zdjęcia użykowników:

 

Przykładowe zdjęcia użykowników:

Jakość glovisa

1. Najwyższa Jakość

GLOVIS to najwyższej jakości włókna keratynowe do zagęszczania rzadkich włosów. Nie ma obecnie na rynku lepszego kosmetyku tak dokładnie zagęszczającego włosy.

Oryginalne mikrowłókna Glovis

2. Całkowicie inne

Włókna GLOVIS są zupełnie inne niż większość dostępnych na rynku, podobnych produktów. Naturalnie zagęszczają włosy, bardzo mocno się w nich trzymają i jedynie minimalna ilość włókien może pozostać po aplikacji na grzebieniu czy dłoni. Inne mikrowłókna przy rozczesywaniu opadają na skórę głowy bądź tworzą grudki (kołtuny) z mikrowłókien na włosach, co utrudnia aplikację i pogarsza efekt końcowy. GLOVIS jest całkowicie inny - tworzy naturalny, piękny efekt gęstych włosów.

Przyczepność Glovis

3. Nie tylko keratyna

Aby efekt gęstych włosów był całkowicie naturalny, włókna keratynowe muszą przyczepić się do włosów tworząc igiełki przypominające choinkę. Nie każde włókna to potrafią. Większość zwykłych włókien przylega do włosów słabo i łatwo opada na skórę głowy i może powodować podrażnienia. GLOVIS jest hypoalergiczny i nie powoduje podrażnień.

/wysoka-jakość-mikrowlokien

4. Optymalna wielkość

Mikrowłókna nie mogą być ani za długie ani za krótkie. Nie mogą zbyt dużo ważyć ani być za lekkie. Włókna GLOVIS mają odpowiednią wielkość i wagę, dzięki czemu idealnie wczepiają się we włosy, nie obciążają ich w najmniejszym stopniu i pozostają na miejscu przez wiele dni. Pozbyć się ich jednak można w każdej chwili myjąc włosy dowolnym szamponem.

Pryczepność kosmetyku Glovis

5. Właściwe elektryzowanie

Włókna GLOVIS są elektryzowane w specjalnym procesie utrzymującym ujemny ładunek włókien przez bardzo długi okres czasu. Ponadto dzięki temu procesowi ich przyczepność do włosów jest kilkukrotnie wyższa niż standardowo elektryzowanych włókien. Dlatego GLOVIS wczepia się we włosy wyjątkowo mocno i utrzymuje się w nich nawet kilka dni.

Zagęszczenie włosów

6. Najbardziej czyste mikrowłókna

Włókna GLOVIS są elektryzowane w specjalnym procesie utrzymującym ujemny ładunek włókien przez bardzo długi okres czasu. Ponadto dzięki temu procesowi ich przyczepność do włosów jest kilkukrotnie wyższa niż standardowo elektryzowanych włókien. Dlatego GLOVIS wczepia się we włosy wyjątkowo mocno i utrzymuje się w nich nawet kilka dni.

Gwarancja Glovis 28g

7. 100% zadowolenia

Jesteśmy w 100% pewni, że GLOVIS to najlepsze rozwiązanie dla przerzedzonych włosów dostępne obecnie na rynku. Jeśli znajdziesz tak samo dobry kosmetyk jak GLOVIS w tej samej bądź niższej cenie, skontaktuj się z nami. Zwrócimy Ci pełną wartość naszego kosmetyku nie zadając przy tym żadnych pytań.

Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie