Zamówienia pow. 149zł – przesyłka gratis

Mane Hair Thickener 200ml

Lakier zagęszczający włosy


Mane Hair Thickener 200ml

Lakier zagęszczający włosy


Mane to specjalny lakier przeznaczony dla osób z przerzedzonymi włosami. Po spryskaniu włosów lakierem włosy od razu stają gęstsze, a fryzura pełniejsza. Dzięki kosmetykowi Mane można w prosty i szybki sposób pozbyć problemu przerzedzonych włosów. Włosy zagęszczone kosmetykiem Mane są odporne na różne warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg czy silny wiatr. Po zagęszczeniu włosów lakierem Mane można również uprawiać sport i pocić się bez obawy, że pogorszy się efekt gęstych włosów. Kosmetyk można usunąć w każdej chwili za pomocą każdego szamponu do włosów.

Promocja
Dostępność: dostawa 24H
Stara cena: 139.00 zł
Promocja: 129.00 zł

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 127.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 126.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 125.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 124.00 zł

Zamówienia pow. 149zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Produkty

Mane Thickening Spray- mikrowłókna w sprayu do zagęszczania włosów

To specjalny lakier przeznaczony dla osób z przerzedzonymi włosami. Po spryskaniu włosów lakierem włosy od razu stają się gęstsze, a fryzura pełniejsza. Dzięki kosmetykowi Mane można w prosty i szybki sposób pozbyć się problemu przerzedzonych włosów.

Kosmetyk Mane został opracowany przez kosmetologów i specjalistów z Londynu i od 2002 roku jest sprzedawany na całym świecie i cieszy się coraz większą popularnością. Jest on całkowicie bezpieczny dla włosów i skóry głowy i może być używany na włosy codziennie nawet przez wiele lat. Kosmetyk Mane jest polecany jako uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu włosów, a także dla osób po przeszczepach włosów. Kosmetyk jest również często używany przez kobiety po menopauzie lub po przebytych ciążach, gdy włosy zaczynają mocniej wypadać i mogą się przerzedzać. 

Włosy zagęszczone kosmetykiem Mane są odporne na różne warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg czy silny wiatr. Po zagęszczeniu włosów lakierem Mane można również uprawiać sport i pocić się bez obawy, że pogorszy się efekt gęstych włosów. Kosmetyk można usunąć w każdej chwili za pomocą każdego szamponu do włosów.

30 sek

Paleta kolorów

Dostępne kolory

Preparat Mane dostępny jest w 11 odcieniach.

Aby uzyskać jak najbardziej naturalny kolor zagęszczonych włosów, można stosować kilka kolorów na raz.

Aby dodatkowo dodać włosom naturalności i połysku, po użyciu Mane zalecamy zastosowanie specjalnego lakieru utrwalającego Bodeo Mist.

Przy składaniu zamówienia, prosimy o podanie wybranego koloru z poniższej palety.

 

Sposób użycia:

KROK 1.Umyj włosy, zastosuj dobrą odżywkę (np. Nanogen) i odczekaj aż włosy całkowicie wyschną. Możesz również je wysuszyć ręcznikiem lub suszarką.

KROK 2.Przeczesz dobrze włosy, najlepiej szczotką o szerokim rozstawie włosia. Następnie wybierz obszar włosów, na który chcesz zaaplikować preparat. Przeczesz włosy do góry i przytrzymaj w tej pozycji.

step 1
step 2

 

 

KROK 3.Dobrze wstrząśnij sprayem, a następnie naprzemiennie pryskaj włosy przy ich nasadzie (nie stosuj wprost na skórę głowy) i przeczesuj grzebieniem.

KROK 4.Pozostaw na włosach do całkowitego wyschnięcia i delikatnie przeczesz włosy. Nanieś lakier utrwalający (polecamy Bodeo Mist), który zabezpieczy mikrowłókna włosów i utrzyma odporność na wodę. W razie potrzeby powtórz krok 3.

Całkowicie suche włosy można teraz dowolnie układać i stylizować. Nie bój się czesać włosów. Możesz w każdej chwili ponownie zagęścić włosy używając Mane, jeśli zauważysz jeszcze gdzieś przerzedzenia.

Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie