Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Sevich Fixing Spray 100ml

Lakier utrwalający mikrowłókna


Sevich Fixing Spray 100ml

Lakier utrwalający mikrowłókna


Sevich Fixing Spray to specjalny lakier przeznaczony do utrwalenia fryzury po zagęszczeniu włosów mikrowłóknami. Lakier Sevich jest mocnym lakierem, lekko nabłyszczającym o bardzo przyjemnym zapachu.

Sposób użycia:

Po naniesienie mikrowłókien, spryskaj włosy równomiernie lakierem Sevich odległości 15-20cm. Nie dotykaj włosów, aż do całkowitego wyschnięcia lakieru. Po jego wyschnięciu możesz delikatnie rozczesać włosy.

Promocja
Dostępność: dostawa 24H
(0 opinii)
Stara cena: 27.90 zł
Promocja: 24.90 zł
Zamówienia pow. 199zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Sevich Fixing Spray 100ml - opis działania:

Sevich Fixing Spray to specjalny lakier przeznaczony do utrwalenia fryzury po zagęszczeniu włosów mikrowłóknami Sevich. Lakier Sevich jest mocnym lakierem, lekko nabłyszczającym o bardzo przyjemnym zapachu.

Sevich jest całkowicie neutralny dla włosów i skóry głowy, dzięki temu może być stosowany codziennie nawet przez wiele lat.

Po użyciu lakieru Sevich zagęszczona fryzura staje się odporna na wiatr, padający deszcz lub śnieg. Mikrowłókna zagęszczające włosu utrzymają się we włosach nawet podczas uprawiania sportu i pocenia się. Usunąć go można natomiast bardzo prosto, za pomocą zwykłego szamponu do włosów.

glovis 28g mikrowłókna

 

 

Mikrowłókna do włosów Sevich - na filmie jest ukazany sposób użycia mikrowłókien zagęszczających włosy:

  1. Zanim przystąpisz do zagęszczania włosów, wysusz je dokładnie za pomocą suszarki lub ręcznika.
  2. Unieś pojemnik z kosmetykiem Sevich ok.10-15 cm nad głowę i posyp równomiernie te miejsca gdzie widoczne są prześwity skóry głowy.
  3. Pogładź delikatnie dłońmi włosy tak aby mikrowłókna się w nie wczepiły.
  4. Spryskaj włosy lakierem Sevich Fixing Spray z odległości około 20cm, aby wzmocnić przyczepność włókien do włosów.

Efekt zagęszczonej fryzury utrzymuje się do kolejnego mycia włosów. Następnie należy ponownie użyć mikrowłókien do zagęszczanie włosów.

Paleta dostępnych kolorów:

Kolory Sevich są otrzymywane poprzez mineralizację włókien, a nie zwykłe farbowanie, dzięki czemu nie tylko wyglądają one całkowicie naturalnie, ale również nie farbują. Wszystkie kolory można ze sobą łączyć w celu uzyskania niemal dowolnego odcienia. Jeżeli włosy siwieją, najpierw należy nanieść kolor siwy, a następnie kolor zbliżony do pozostałych włosów. Kolor kosmetyku Sevich nie musi być identyczny z kolorem włosów. Jeśli kolor będzie za jasny, Sevich delikatnie je rozjaśni, jeśli kolor będzie za ciemny, Sevich delikatnie je przyciemni. Zalecamy jednak zamawiać raczej ciemniejsze kolory niż za jasne.
Jakość glovisa
Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie