Zamówienia pow. 149zł – przesyłka gratis

Toppik Optimizer

Podkładka do Toppika


Toppik Optimizer

Podkładka do Toppika


Toppik Optimizer to specjalna podkładka, która ułatwia nałożenie mikrowłókien na przednią linię włosów. Gdy włosy są mocno przerzedzone, to może występować problem z mikrowłóknami osypującymi się na skórę głowy. Doskanałym rozwiązaniem może okazać się właśnie Toppik Optimizer, który zabezpiecza przed osypywaniem się mikrowłókien na przednią linię włosów.

 

Dostępność: dostawa 24H
(0 opinii)
Stara cena: 29.00 zł
Promocja: 19.00 zł

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 18.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 17.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 16.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 15.00 zł

Zamówienia pow. 149zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Toppik Optimizer - opis działania:

Specjalna podkładka ułatwiająca nałożenie kosmetyku Toppik na przednią linię włosów.

Ponieważ zagęszczanie włosów na ich przedzie jest szczególnie trudne i wymaga dużo precyzji, firma Spencer Forrest stworzyła specjalną podkładkę zabezpieczającą przed osypywaniem się kosmetyku na skórę głowy.

Duże znaczenie ma to w przypadku nakładania mikrowłókien na mocno przerzedzoną przednią linię włosów. Nieumiejętne zagęszczanie może powodować, że zbyt wiele mikrowłókien osiądzie na skórze głowy i będzie to wyglądać nienaturalnie.

Jeśli masz mocno przerzedzoną przednią linię włosów, wypróbuj Toppik Optimizer, najlepiej  w połączeniu ze specjalnym aplikatorem Toppik. Zobaczysz, że nałożenie mikrowłókien stanie się o wiele łatwiejsze, a włosy będą wyglądać bardziej naturalnie.


 

toppik

toppik

Toppik - kosmetyki zagęszczające włosy

Marka Toppik to jedna z najbardziej znanych światowych marek kosmetycznych specjalizująca się w zagęszczaniu włosów. Produkty Toppik wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość keratyny zawarta w kosmetykach. Produkty Toppik idealnie zagęszczają rzadkie, przerzedzone włosy i  działają natychmiast poprzez połączenie ich z prawdziwymi włosami.

Najbardziej charakterystyczne cechy produktu to przyczepność (włókna utrzymują się we włosach nawet ponad tydzień), a także czystość (włókna nie brudzą ubrań, pościeli i jedynie w bardzo małej ilości mogą być wyczesywane z włosów).

Aby skutecznie zagęścić włosy kosmetykiem Toppik, warto wcześniej zadbać o to, żeby włosy były grubsze. Użycie zestawu wysokobiałkowego stanowi najlepsze przygotowanie włosów do procesu zagęszczenia włosów mikrowłóknami.

Działanie mikrowłókien zagęszczających włosy Toppik:

Toppik dostępny jest w 9 naturalnych kolorach, które powinny być jak najbardziej zbliżone do koloru włosów

Sposób użycia:

  1. Wysusz włosy za pomocą suszarki lub ręcznika.
  2. Podłóż Toppik Optimizer pod włosy od strony czoła.
  3. Unieś pojemnik z kosmetykiem Toppik ok.10-15 cm nad głowę i spryskuj równomiernie te miejsca gdzie widoczne są prześwity skóry głowy.
  4. Pogładź delikatnie dłońmi włosy tak aby mikrowłókna się w nie wczepiły.
  5. Spryskaj włosy lakierem Toppik Fiberhold z odległości około 20cm, aby wzmocnić przyczepność włókien do włosów.
Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie