Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Sevich Hair Wax Stick Rose 30ml

Wosk różany do włosów w sztyfcie


Sevich Hair Wax Stick Rose 30ml

Wosk różany do włosów w sztyfcie


Bezbarwny wosk o zapachu róży w formie poręcznego sztyftu, który ujarzmi i utrwali niesforne włosy, ma gładkie i eleganckie wykończenie.

Można  go stosować zarówno na mokre jak i na suche włosy – w obu przypadkach efekt jest podobny, tj. trwała i naturalnie wyglądająca fryzura.

Dostępność: dostawa 24H
Cena: 27.90 zł

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 25.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 24.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 23.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 22.90 zł

Zamówienia pow. 199zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

 

Sevich Hair Wax Stick Rose - wosk różany do stylizacji włosów w sztyfcie (30g)

 

Bezbarwny wosk różany w formie poręcznego sztyftu, który ujarzmi i utrwali niesforne włosy, powodując gładkie i eleganckie wykończenie.

Główną zaletą wosku, jest fakt, że sztyft można stosować na włosy, bezpośrednio z opakowania, dzięki czemu można zapomnieć o lepkich i nieprzyjemnie tłustych dłoniach. Aplikacja jest szybka i prosta, a dzięki wysuwanemu sztyftowi kosmetyk rozprowadza się na włosach równomiernie. W przeciwieństwie do żelów do stylizacji, po zastosowaniu wosku, nie pojawiają się grudki.

Hair Wax Stick nie tylko stylizuje, ale również pielęgnuje włosy.

Odżywia i naprawia

Zawiera składniki pochodzenia naturalnego, które skutecznie regenerują włosy.

Wosk pszczeli - ma działanie przeciwzapalne i nawilżające, dlatego skutecznie łagodzi skórę głowy i zapobiega powstawaniu łupieżu.

Woda różana - nie tylko pomaga przywrócić równowagę pH skóry głowy i włosów, ale sprawdzi się także w przy włosach suchych, sztywnych i matowych.

Gliceryna - dzięki niej do wnętrza włosa wnikają substancje odżywcze, a jednocześnie chroni ona włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Stylizuje

Łatwy w użytkowaniu wosk umożliwia wygodną aplikację na włosy, a jego mokra konsystencja pozwala na dowolną manipulację włoskami po nałożeniu kosmetyku.

Nie obciąża

Składniki nawilżające pielęgnują włosy, ale nie powodują, że stają się one tłuste. Produkt przeznaczony zarówno dla kobiet i mężczyzn, jak również dla dzieci.

 

Sposób użycia:

 

Produkt opakowany jest plastikową tubkę z funkcją wysuwania kosmetyku. By z niego skorzystać wystarczy odkręcić i zdjąć nakrętkę , a następnie w razie konieczności wysunąć sztyft naciskając dolną część opakowania.

Można  go stosować zarówno na mokre jak i na suche włosy – w obu przypadkach efekt jest podobny, tj. trwała i naturalnie wyglądająca fryzura.

Uważać na ilość produktu. Początkowo przy stosowaniu wosku, można przesadzić z jego ilością. Włosy wówczas stają się tłuste i wyglądają nie świeżo. Wystarczy jednak stosować wosk z umiarem, by cieszyć się z naturalnie utrwalonej fryzury.

Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie