Zamówienia pow. 149zł – przesyłka gratis

Immetee Hair Wax Stick 75g

Wosk w sztyfcie do stylizacji włosów


Immetee Hair Wax Stick 75g

Wosk w sztyfcie do stylizacji włosów


Wygładzający sztyft do włosów to kosmetyk, który pomaga opanować niesforne włosy, zmniejszyć puszenie się i nadać im gładkość.

Jest szczególnie przydatny dla osób o falowanych, kręconych lub trudnych do ujarzmienia włosach, powodując gładkie i eleganckie wykończenie. 

Pomaga również w redukcji elektryzowania włosów. Zapobiega przed powstawaniem niepożądanych frizzów i pomagają zachować gładkość i połysk włosów.

Zawiera również składniki nawilżające, które pomagają w zatrzymywaniu wilgoci we włosach, zapobiegają nadmiernemu wysuszeniu i łamliwości.

Dostępność: dostawa 24H
(0 opinii)
Cena: 24.90 zł

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 23.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 22.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 21.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 20.90 zł

Zamówienia pow. 149zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Immetee Hair Wax Stick 75g – wosk w sztyfcie do stylizacji włosów

Wygładzający sztyft do włosów to kosmetyk, który pomaga opanować niesforne włosy, zmniejszyć puszenie się i nadać im gładkość. Jest szczególnie przydatny dla osób o falowanych, kręconych lub trudnych do ujarzmienia włosach, powodując gładkie i eleganckie wykończenie.

Efekty:

Wygładzenie włosów:
Zmiękcza i wygładza włosy, eliminując puszenie się, baby hair i niesforne kosmyki. Pozwala uzyskać bardziej jedwabistą i lśniącą fakturę włosów.

Kontrola nad fryzurą
Wygładza i pomaga w utrzymaniu fryzury na swoim miejscu przez dłuższy czas. Chroni przed wilgocią, działaniem wiatru i innych czynników atmosferycznych, które mogą wpływać na trwałość fryzury.

Immetee Hair Wax Stick 75g

Immetee Hair Wax Stick 75g

Wax Stick nie tylko stylizuje, ale również pielęgnuje włosy:

Zmniejsza elektryzowanie: Pomaga w redukcji elektryzowania włosów. Zapobiega przed powstawaniem niepożądanych frizzów i pomagają zachować gładkość i połysk włosów.

Nawilża włosy: Zawiera składniki nawilżające, które pomagają w zatrzymywaniu wilgoci we włosach, zapobiegają nadmiernemu wysuszeniu i łamliwości.

Sposób użycia:

Sztyft z funkcją wysuwania kosmetyku pozwala na zastosowanie bezpośrednio z opakowania, dzięki czemu można zapomnieć o lepkich i nieprzyjemnie tłustych dłoniach.

By z niego skorzystać wystarczy odkręcić i zdjąć nakrętkę , a następnie w razie konieczności wysunąć sztyft naciskając dolną część opakowania.

Można  go stosować zarówno na mokre jak i na suche włosy – w obu przypadkach efekt jest podobny, tj. trwała i naturalnie wyglądająca fryzura. Może być stosowany na różnych rodzajach włosów, od prostych po kręcone.

Uwaga na ilość produktu. Należy stosować wosk z umiarem, by cieszyć się z naturalnie utrwalonej fryzury bez obciążenia.
Immetee Hair Wax Stick 75g
Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie