Zamówienia pow. 149zł – przesyłka gratis

Youthair

Odżywka przywracająca naturalny kolor włosów


Youthair

Odżywka przywracająca naturalny kolor włosów


Youthair to innowacyjna kuracja odżywcza, która w szybki i łatwy sposób przywraca naturalny kolor włosów bez farbowania.

Youthair rewolucjonizuje branżę farb do włosów dzięki innowacyjnej metodzie pozwalającej na pozbycie się siwiejących włosów, bez poddawania ich farbowaniom, które je osłabiają i wyniszczają.

Unikalna formuła zapewnia długotrwałe rezultaty poprzez stopniowe przywracanie koloru włosów. Możesz odzyskać swój kolor w ciągu 3-4 tygodni regularnego stosowania, a pierwsze rezultaty widać już po kilku dniach.

Jest to precyzyjny i bezinwazyjny sposób na powrót do naturalnego koloru włosów.

Promocja
Dostępność: dostawa 24H
Stara cena: 40.00 zł
Promocja: 37.00 zł

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 36.50 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 36.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 35.50 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 35.00 zł

Zamówienia pow. 149zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Youthair - innowacyjna odżywka odsiwiająca włosy

 

Youthair to innowacyjna kuracja odżywcza, która w szybki i łatwy sposób przywraca naturalny kolor włosów bez farbowania.

Problem siwych i białych włosów zostanie wyeliminowany dzięki najnowszemu amerykańskiemu produktowi w postaci kremu, którego zadaniem jest przywrócenie naturalnego koloru włosów. Youthair rewolucjonizuje branżę farb do włosów dzięki innowacyjnej metodzie pozwalającej na pozbycie się siwiejących włosów, bez poddawania ich farbowaniom, które je osłabiają i wyniszczają.

Unikalna formuła zapewnia długotrwałe rezultaty poprzez stopniowe przywracanie koloru włosów. Możesz odzyskać swój kolor w ciągu 3-4 tygodni regularnego stosowania, a pierwsze rezultaty widać już po kilku dniach. Jest to precyzyjny i bezinwazyjny sposób na powrót do naturalnego koloru włosów.

Formuła bez barwników, nadtlenków czy ołowiu. Nie zawiera w sobie farby do włosów. Nie ściera się, nie plami skóry ani ubrań.

Nadaje się zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Youthair

Youthair

 

 

 

Formuła odżywki Youthair zawiera w sobie składniki pielęgnujące, które przywracają włosom blask i świetność. Zaleca, się aby na czas stosowania Youthair zrezygnować z nakładania odżywek oraz mycia włosów mocnymi szamponami, ponieważ może to spowolnić efekt działania kosmetyku.

O tym jak dużo chcesz zmienić i ile siwych włosów pozostawić, decydujesz tylko Ty. Jeśli nie chcesz pokrywać wszystkich włosów kremem i chcesz zostawić pewne obszary z siwymi włosami, wystarczy omijać te miejsca podczas nakładania produktu na włosy. Po osiągnięciu pożądanego koloru, używaj jej dwa razy w tygodniu, w celu zachowania koloru.

Stosowanie kremu Youthair pozwala na uniknięcie problemów, jakie pojawiają się przy używaniu farb do włosów. Krem nie brudzi, nie barwi skóry głowy, nie ma potrzeby dobierania konkretnego odcienia lub martwienia się odrostami lub wypłukiwaniem się koloru.

 

 

Sposób użycia

  1. Na czyste i wysuszone włosy nałóż niewielką ilość odżywki.
  2. Rozprowadź opuszkami palców na tych częściach włosów, którym chcesz przywrócić ich naturalny kolor.
  3. Przeczesz włosy grzebieniem lub szczotką
  4. Umyj dokładnie ręce po każdym zastosowaniu.

Po użyciu nie myj włosów przez co najmniej 3 godziny po zastosowaniu.

Nie musisz martwić się o pływanie lub pocenie się, kolor nie wypłucze się ani nie spłynie z włosów. Aby uniknąć wyblaknięcia koloru nie zanurzaj się pod wodę kilka godzin po aplikacji produktu.

Nie należy używać odżywki razem z innymi środkami do stylizacji włosów, ponieważ może to spowolnić jej działanie.

  Youthair

Najczęściej zadawane pytania

1. Co to jest Youthair?

Youthair to innowacyjna kuracja odżywcza, która w szybki i łatwy sposób przywraca naturalny kolor włosów bez farbowania. Unikalna formuła zapewnia długotrwałe rezultaty poprzez stopniowe przywracanie koloru włosów. Jest to precyzyjny i bezinwazyjny sposób na powrót do naturalnego koloru włosów.

2. Dla kogo przeznaczony jest Youthair?

Youthair przeznaczony jest dla wszystkich ludzi bez względu na wiek, płeć, kolor włosów czy rodzaj fryzury, którzy chcą przywrócić swój naturalny kolor włosów. 

3. Jak działa kosmetyk Youthair?

Formuła odżywki Youthair zawiera w sobie składniki pielęgnujące, które przywracają włosom blask i świetność. Unikalna formuła zapewnia długotrwałe rezultaty poprzez stopniowe przywracanie koloru włosów. 

4. Czy mogę uzyskać zbyt mocny kolor włosów?

Nie, ponieważ to Ty kontrolujesz ile i gdzie kolor ma zostać przywrócony. Dzięki stopniowemu powracaniu naturalnego koloru, nie ma ryzyka drastycznej zmiany. Kieruj się wskazówkami zawartymi powyżej, a osiągniesz upragnione rezultaty w zrównoważony sposób.

5. Czy muszę używać rękawiczek przy aplikacji odżywki Youthair?

Nie, nie ma potrzeby używania rękawiczek. Youthair nie barwi skóry, więc można bezpiecznie używać go podczas nakładania odżywki na włosy. Po prostu każdym użyciu dokładnie umyj ręce mydłem.

6. Czy mogę przyspieszyć działanie Youthair?

Tylko codziennie używanie produktu zmaksymalizuje efektywność. Częstsze używanie produktu w większych ilościach nie przyspieszy działania odżywki. Ekspozycja na światło słoneczne może w niewielkim stopniu przyspieszyć proces powrotu do naturalnego koloru włosów.

7. Czy mogę używać suszarki po aplikacji Youthair?

Tak, można bez problemu używać suszarki w trakcie stosowania Youthair na włosy. Składniki pielęgnacyjne zawarte w odżywce Youthair dają włosom odpowiednią ochronę przed możliwymi uszkodzeniami spowodowanymi używaniem suszarki do włosów.

 

8. Czy Youthair może zniszczyć moje włosy?

Youthair nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, które mogą uszkodzić włosy. Wręcz przeciwnie, Youthair zawiera składniki odżywcze pielęgnujące i zapewniający zdrowy wygląd włosów.

9. Czy używanie Youthair wpłynie na wypadanie moich włosów?

Youthair nie powoduje wzrostu włosów, ani go nie hamuje. Zarówno wypadanie jak i wzrost włosów są procesami podskórnymi, czyli zachodzącymi pod powierzchnią skóry. Youthair jest stosowany miejscowo na włosy i nie ma to żadnego wpływu na ich wzrost.

10. Czy mogę używać Youthair na brodę lub wąsy?

Nie zaleca się używania Youthair na brodę, wąsy, brwi lub rzęsy, ponieważ formuła nie jest dostosowana do używania jej na włosy inne niż te na głowie.

11. Czy mogę ćwiczyć lub pływać w trakcie stosowania Youthair?

Możesz ćwiczyć bez przeszkód podczas stosowania Youthair. Pamiętaj tylko, aby nakładać odżywkę wyłącznie na włosy, omijając skórę głowy. Podczas pływania, nie zanurzaj głowy pod wodę przez kilka godzin od nałożenia Youthair na włosy.

 12. Jeżeli przestanę stosować Youthair, jak długo będzie utrzymywał się kolor?

Długość utrzymywania się naturalnego koloru włosów zależy od tego jak często myjesz włosy szamponem. Kolor powinien stopniowo zniknąć po około 3-4 tygodniowej przerwie od stosowania.

13. Czy Youthair wysyłany jest w dyskretnej przesyłce?

Tak. Nasze kosmetyki zawsze wysyłamy w dyskretnych przesyłkach. Na opakowaniu znajduje się jedynie adres naszej firmy i adres odbiorcy. 

14. Czy udostępniają Państwo dane adresowe osobom trzecim?

Nie. Dane adresowe klientów są gromadzone wyłącznie w celu realizacji zamówień i nie są udzielane osobom trzecim.

15. Czy sprzedają Państwo kosmetyki również za granicę?

Tak, ale tylko do państw Unii Europejskiej. W przypadku tego rodzaju zamówień akceptujemy jedynie płatność kartą kredytową Visa lub MasterCard. Kosmetyki dostarczamy do 5 dni roboczych od momentu dokonania zapłaty. 

Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie