Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szampon 3x NANOGEN 200ml

Potrójna dawka substancji aktywnych


Szampon 3x NANOGEN 200ml

Potrójna dawka substancji aktywnych


Najnowszy, profesjonalny szampon do włosów Nanogen 3x został opracowany specjalnie dla włosów cienkich, słabych i skłonnych do wypadania. Zawiera potrójną dawkę zarówno kwasu hialuronowego, jak i innowacyjnej substancji Growth Factors (GF), która stymuluje naturalne procesy zachodzące w mieszkach włosowych, przez co ogranicza ich wypadanie. Szampon nie tylko dokładnie oczyszcza, ale również zwiększa przyswajanie składników aktywnych przez skórę. Zapewnia natychmiastowy efekt nawilżenia i pogrubienia włosów już od pierwszego zastosowania.

Szampon przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Dostępność: dostawa 24H
(0 opinii)
Cena: 62.00 zł
Zamówienia pow. 199zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Nanogen Szampon 3x GF 200ml - opis działania:

Najnowszy, profesjonalny szampon do włosów Nanogen 3x został opracowany specjalnie dla włosów cienkich, słabych i skłonnych do wypadania. Zawiera potrójną dawkę zarówno kwasu hialuronowego, jak i innowacyjnej substancji Growth Factors (GF), która stymuluje naturalne procesy zachodzące w mieszkach włosowych, przez co ogranicza ich wypadanie. Szampon nie tylko dokładnie oczyszcza, ale również zwiększa przyswajanie składników aktywnych przez skórę. Zapewnia natychmiastowy efekt nawilżenia i pogrubienia włosów już od pierwszego zastosowania.

Szampon przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Działanie Szamponu Nanogen 3x:

 • głęboko oczyszcza włosy oraz skórę głowy
 • hamuje wypadanie włosów
 • wzmacnia i odżywia
 • zawiera składniki pogrubiające włosy oraz dodające objętości
 • nawilża włosy oraz skórę głowy
 • zwiększa absorbcję składników aktywnych

glovis 28g mikrowłókna

Jakość glovisa

Składniki aktywne:

 • Potrójna* dawka Nanogen Hair Growth Factors (GF) - zestaw aktywnych składników wzmacniających i poprawiających mikrocyrkulację wewnątrz mieszków włosowych, wydłużają cykl życia włosa w fazie anagenowej i jednocześnie skracają jego cykl w fazie telogenowej
 • Potrójna* dawka kwasu hialuronowego – silnie nawilża włosy i skórę głowy, zwiększa przyswajanie składników aktywnych przez skórę
 • Kwas salicylowy – oczyszcza pory skóry, optymalizuje wchłanianie substancji aktywnych

* w porównaniu z szamponem Nanogen 240ml

 

Nanogen Growth Factors

Istnieje kilka ekstraktów ziołowych i sztucznych substancji chemicznych, które częściowo naśladują czynniki wzrostu włosa, jednak  żaden z nich nie zapewnił dotąd znaczącego ich wzrostu w testach.

Przełomem firmy Nanogen było wykorzystanie technologii zastosowanej wcześniej tylko w medycynie regeneracyjnej, czyli użycie rzeczywistych czynników wzrostu włosa.

Opatentowane przez Nanogen czynniki wzrostu włosa są identyczne z tymi naturalnymi. Jest to istotne ze względu na fakt, że są one bardzo silne, działają równie dobrze u mężczyzn, jak i u kobiet, a także nie powodują żadnych skutków ubocznych lub reakcji alergicznych.

Zamiast wyodrębnić czynniki wzrostu z komórek człowieka, co jest nieetyczne i niebezpieczne, firma Nanogen zdecydowała uzyskać je z roślin w opatentowanym, unikalnym procesie.

 

 

 

glovis 28g mikrowłókna

Jakość glovisa

Sposób użycia:

 1. Szampon wmasować w mokre włosy i pozostawić na ok. minutę.
 2. Dokładnie spłukać letnią wodą.
 3. Najlepiej stosować razem z profesjonalną odżywką Nanogen.
 4. Dla uzyskania najlepszych efektów, stosować podczas każdego mycia włosów
Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie