Zamówienia pow. 149zł – przesyłka gratis

Sadoer Foot Peel Mask

Skarpetki Złuszczające do Stóp


Sadoer Foot Peel Mask

Skarpetki Złuszczające do Stóp


 

Złuszczająca skarpetki do stóp złuszczają martwy naskórek, pozostawiając skórę stóp gładką i miękką. Skarpetki zakłada się na 15-20 minut, a proces złuszczania zaczyna się po kilku dniach. Produkt jest idealny dla osób z szorstkimi, suchymi stopami, modzelami i odciskami. Należy unikać stosowania na uszkodzoną skórę.

Dostępność: dostawa 24H
(0 opinii)
Cena: 9.90 zł

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 9.80 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 9.70 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 9.60 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 9.50 zł

Zamówienia pow. 149zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

 

 

 

Złuszczająca maska do stóp

w postaci skarpetek nasączonych aktywnie działającym płynem. Maska skutecznie usuwa martwy naskórek, odciski oraz wszelkie zgrubienia i zrogowacenia skóry stóp.
Odciski i zrogowacenia zaczynają złuszczać się od 5 do 14 dni po użyciu. W trakcie zabiegu nie należy używać pumeksu, tarki oraz innych środków do usuwania odcisków. Długość procesu złuszczania zależeć będzie od kondycji skóry stóp przed zabiegiem.

Jamie Stevens

Jakość glovisa

    Sposób użycia:

  1. Dokładnie umyj i osusz stopy.
  2. Nałóż skarpetki złuszczające na stopy.
  3. Pozostaw na stóp przez określony czas (np. 15-20 minut).
  4. Po zdjęciu skarpetek, umyj stopy ciepłą wodą.
    Proces złuszczania rozpocznie się w ciągu kilku dni i potrwa do dwóch tygodni.

 

 

 

 

Aloes

Aloes znany jest ze swoich wyjątkowych właściwości nawilżających i kojących. Skarpetki złuszczające z aloesem są idealne dla osób z suchą i wrażliwą skórą. Te skarpetki przynoszą intensywne nawilżenie i ukojenie, a jednocześnie skutecznie złuszczają martwy naskórek, odsłaniając gładką i zdrową skórę.

glovis 28g mikrowłókna

Jakość glovisa

 

 

 

Mleko Kozie

Wersja z mlekiem kozim to prawdziwy hit dla skóry. Bogate w witaminy i minerały mleko kozie głęboko nawilża i odżywia skórę stóp. Złuszczające skarpetki z mlekiem kozim nie tylko skutecznie usuwają martwy naskórek, ale także regenerują skórę, pozostawiając ją miękką i elastyczną.

 

 

 

 

Róża

Skarpetki złuszczające z różą to luksusowy zabieg dla Twoich stóp. Ekstrakt z róży nie tylko złuszcza martwy naskórek, ale również nawilża, odżywia i tonizuje skórę. Po zastosowaniu tych skarpetek, Twoje stopy będą miękkie, gładkie, a delikatny zapach róży wprawi Cię w stan relaksu.

glovis 28g mikrowłókna

Jakość glovisa

 

 

Lawenda

Skarpetki złuszczające z lawendą to idealny wybór dla tych, którzy pragną odprężenia. Lawenda działa relaksująco i antyseptycznie, pomagając złagodzić zmęczenie stóp i eliminując nieprzyjemne zapachy. Dzięki nim, Twoje stopy będą nie tylko gładkie, ale także odświeżone i zrelaksowane.

 

 

 

 

Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie