Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Protein Replenisher PPT 10x15ml

Amupłki proteinowe Kuracja dla włosów bardzo zniszczonych


Protein Replenisher PPT 10x15ml

Amupłki proteinowe Kuracja dla włosów bardzo zniszczonych


Protein Replenisher PPT przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów, zwłaszcza suchych i zniszczonych. Bogaty w białko pszenicy, łatwo przedostaje się do kory włosa, przez co głęboko i trwale go regeneruje. Chroni włosy przed działaniem czynników zewnętrznych oraz wysoką temperaturą, nawilża...

Dostępność: dostawa 24H
(0 opinii)
Cena: 58.40 zł
Zamówienia pow. 199zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Protein Replenisher PPT (15ml) - olejek proteinowy w ampułkach do regeneracji włosów zniszczonych, zwłaszcza suchych

Protein Replenisher PPT przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów, zwłaszcza suchych i zniszczonych. Bogaty w białko pszenicy, łatwo przedostaje się do kory włosa, przez co głęboko i trwale go regeneruje. Chroni włosy przed działaniem czynników zewnętrznych oraz wysoką temperaturą, nawilża je i zapobiega ich przesuszaniu się. Regularnie stosowany sprawia, że włosy stają się miękkie, lśniące i łatwe do rozczesania.

Olejek proteinowy PPT może być również mieszany z płynem do trwałej ondulacji, kremem koloryzującym lub stosowany przed zabiegami chemicznymi.

Sposób użycia:

Nałożyć na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Pozostawić na 15-20 min, następnie dokładnie spłukać. Kosmetyk może być również dodawany do odżywek, kremu koloryzującego bądź płynu do trwałej ondulacji najlepiej w stosunku 1:15.

 

  

  

Colorplex 

Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie