Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Odżywka 3x NANOGEN 200ml

Potrójna dawka substancji aktywnych


Odżywka 3x NANOGEN 200ml

Potrójna dawka substancji aktywnych


Profesjonalna odżywka do włosów Nanogen 3x to najnowsza formuła przeznaczona do włosów cienkich, słabych i skłonnych do wypadania. Zawiera potrójną dawkę zarówno kwasu hialuronowego, jak i innowacyjnej substancji Growth Factors (GF), która stymuluje naturalne procesy zachodzące w mieszkach włosowych, przez co ogranicza ich wypadanie. Składniki aktywne takie jak biotyna oraz prowitamina B5 natychmiast pogrubiają włosy oraz dodają im objętości, przez co stają się bardziej gęste, puszyste i błyszczące. Specjalna formuła odżywki Nanogen 3x również pielęgnuje i chroni naskórek, a także nawilża skórę głowy. Nie blokuje porów skóry.

Odżywka przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Dostępność: dostawa 24H
(0 opinii)
Cena: 67.00 zł

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 66.50 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 66.50 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 65.50 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 65.00 zł

Zamówienia pow. 199zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Nanogen Odżywka 3x GF 200ml - opis działania:

Profesjonalna odżywka do włosów z  najnowszą formułą przeznaczoną do włosów cienkich, słabych i skłonnych do wypadania. Zawiera potrójną dawkę zarówno kwasu hialuronowego, jak i innowacyjnej substancji Growth Factors (GF), która stymuluje naturalne procesy zachodzące w mieszkach włosowych, przez co ogranicza ich wypadanie. Składniki aktywne takie jak biotyna oraz prowitamina B5 natychmiast pogrubiają włosy oraz dodają im objętości, przez co stają się bardziej gęste, puszyste i błyszczące. Specjalna formuła odżywki Nanogen 3x również pielęgnuje i chroni naskórek, a także nawilża skórę głowy. Nie blokuje porów skóry.

Odżywka przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Działanie Odżywki Nanogen 3x:

 1. hamuje wypadanie włosów
 2. pogrubia i dodaje objętości włosom cienkim i słabym
 3. zwiększa absorbcję składników aktywnych
 4. przywraca włosom połysk
 5. pielęgnuje i chroni naskórek

glovis 28g mikrowłókna

Jakość glovisa

Składniki aktywne:

 • Potrójna* dawka Nanogen Hair Growth Factors (GF) - zestaw aktywnych składników wzmacniających i poprawiających mikrocyrkulację wewnątrz mieszków włosowych, wydłużają cykl życia włosa w fazie anagenowej i jednocześnie skracają jego cykl w fazie telogenowej
 • Potrójna* dawka kwasu hialuronowego – silnie nawilża włosy i skórę głowy, zwiększa przyswajanie składników aktywnych przez skórę
 • Białko keratynowe – łatwo przenika w głąb łodygi włosa, dzięki czemu włosy stają się grubsze i bardziej odporne na uszkodzenia

* w porównaniu z odżywką Nanogen 240ml

 

Nanogen Growth Factors

Istnieje kilka ekstraktów ziołowych i sztucznych substancji chemicznych, które częściowo naśladują czynniki wzrostu włosa, jednak  żaden z nich nie zapewnił dotąd znaczącego ich wzrostu w testach.

Przełomem firmy Nanogen było wykorzystanie technologii zastosowanej wcześniej tylko w medycynie regeneracyjnej, czyli użycie rzeczywistych czynników wzrostu włosa.

Opatentowane przez Nanogen czynniki wzrostu włosa są identyczne z tymi naturalnymi. Jest to istotne ze względu na fakt, że są one bardzo silne, działają równie dobrze u mężczyzn, jak i u kobiet, a także nie powodują żadnych skutków ubocznych lub reakcji alergicznych.

Zamiast wyodrębnić czynniki wzrostu z komórek człowieka, co jest nieetyczne i niebezpieczne, firma Nanogen zdecydowała uzyskać je z roślin w opatentowanym, unikalnym procesie.

 

 

 

glovis 28g mikrowłókna

 

Jakość glovisa

Sposób użycia:

 1. Nałożyć na wilgotne włosy.
 2. Delikatnie wmasować w skórę głowy i włosy.
 3. Dokładnie spłukać po ok. 3 minutach.
 4. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosować podczas każdego mycia włosów.
Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie