Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Colorplex No.1 BOND CREATOR 500ml

Odbudowuje zniszczone wiązania włosów


Colorplex No.1 BOND CREATOR 500ml

Odbudowuje zniszczone wiązania włosów


Colorplex No.1 BOND CREATOR 500ml to najważniejszy zabieg z 3-fazowej kuracji Colorplex. Dodany do produktu do koloryzacji bądź rozjaśniacza rekonstruuje uszkodzone bądź zerwane wiązania włosów i zapobiega ich dalszym uszkodzeniom.

COLORPLEX to przełomowa technologia odbudowy zniszczonych włosów. Działa ona w ten sposób, że regeneruje mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu podczas zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja czy rozjaśnianie, a także podczas zabiegów mechanicznych takich jak prostowanie czy działanie wysokiej temperatury.

Dostępność: dostawa 24H
(0 opinii)
Cena: 189.00 zł
Zamówienia pow. 199zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Colorplex No.1 BOND CREATOR 500ml - regeneracja i odbudowa zniszczonych włosów podczas koloryzacji lub rozjaśniania

Technologia COLORPLEX umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji!

COLORPLEX odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów oraz sprawia, że włosy stają się miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po pierwszym zabiegu.

COLORPLEX nie zawiera w swoim składzie silikonów, siarczanów, glutenu, ftalanów, DEA, aldehydów i zgodnie z obowiązującym prawem nigdy nie był testowany na zwierzętach.

Nie tylko pomaga osiągnąć wspaniałe rezultaty koloryzacji, ale również wyraźnie poprawia kondycję włosów. Odbudowuje i tworzy nowe mostki dwusiarczkowe włosów, co sprawia że stają się one silniejsze, zdrowsze i bardziej błyszczące.

Keratin de luxe zestaw

keratyna

Sposób użycia:

Colorplex No.1 to najważniejszy zabieg z 3-fazowej kuracji Colorplex. Dodany do produktu do koloryzacji bądź rozjaśniacza rekonstruuje uszkodzone bądź zerwane wiązania włosów i zapobiega ich dalszym uszkodzeniom. Idealnie sprawdza się również przy robieniu pasemek, ombre, podczas prostowania keratynowego i trwałej ondulacji.

1. Dokładnie wymieszaj krem bądź puder do koloryzacji włosów.

2. Następnie dodaj Colorplex No.1 Bond Creator w następujących proporcjach:

a). podczas koloryzacji włosów - w stosunku 10:1 - na każde 10ml kremu koloryzującego przypada 1ml Colorplex No.1 Bond Creator

b). podczas rozjaśniania włosów - w stosunku 10:2 - na każde 10ml kremu rozjaśniająego przypadają 2ml Colorplex No.1 Bond Creator

c). podczas trwałej ondulacji - w stosunku 5:1 - na każde 50ml płynu do trwałej ondulacji przypada 10ml Colorplex No.1 Bond Creator

3. Spłucz dokładnie włosy bez użycia szamponu, a następnie dokładnie osusz je ręcznikiem.

4. Zastosuj Colorplex No.2 Bond Fortifier, który wzmacnia działanie Colorplex Bond Creator.

Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie