Zamówienia pow. 149zł – przesyłka gratis

XFusion Mikrowłókna 28g

(b.wysoka jakość)


XFusion Mikrowłókna 28g

(b.wysoka jakość)


XFusion to mikrowłókna bardzo wysokiej jakości. Mocno trzymają się włosów i nie opadają na skórę głowy. Ponadto włosy zagęszczone mikrowłóknami XFusion można normalnie czesać oraz dotykać dłońmi. Większość innych mikrowłókien przy czesaniu w dużej części pozostaje na grzebieniu, a przy dotykaniu na rękach. Kosmetyk XFusion natomiast ma tak zaprojektowane mikrowłókna, że trzymają się one włosów wyjątkowo mocno. Daje to znacznie większy komfort i swobodę osobom zagęszczającym włosy tymi mikrowłóknami.

Dodatkowo włókna XFusion są wyjątkowo czyste. W odróżnieniu od większości mikrowłókien dostępnych na rynku, nie brudzą pościeli i ubrań. Przy stosowaniu zwykłych mikrowłókien, często zdarza się, że osypią się one na poduszkę lub koszulę. Z kosmetykiem XFusion taka sytuacja jest niemożliwa. Włókna XFusion można usunąć z włosów jedynie za pomocą dowolnego szamponu do włosów.

Dostępność: dostawa 24H
(0 opinii)
Stara cena: 159.00 zł
Promocja: 149.00 zł

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 146.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 144.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 142.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 141.00 zł

Zamówienia pow. 149zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

XFusion 28g - opis działania:

XFusion wczepia się w przerzedzone włosy i pozostaje w nich aż do momentu ich umycia.

Dzięki takiemu zabiegowi w jednej chwili całkowicie zmienia się wygląd.

Włosy, które jeszcze chwilę wcześniej były rzadkie, po kilku sekundach wyglądają na bardzo gęste. Znikają przerzedzenia i prześwity skóry głowy.

Mikrowłókna XFusion stworzone są w ten sposób, że trzymają się głównie środkowej części łodygi włosa.

Ma to duże znaczenie dla komfortu użytkownika, gdyż podczas czesania jedynie niewielka ilość włókien może pozostać na grzebieniu, a ponadto na włosach nie robią się kołtuny z włókien.

 


XFusion

XFusion

XFusion

XFusion

 

 

Sposób użycia:

Krok 1.
Umyj włosy i wysusz je, najlepiej za pomocą czystego, suchego ręcznika lub za pomocą suszarki.

Krok 2.
Wstrząśnij pojemnikiem XFusion, a następnie posyp nim miejsca z przerzedzonymi włosami.

Krok 3.
Delikatnie pogładź włosy dłonią tak ażeby mikrowłókna się w nie wczepiły.

Możesz teraz delikatnie je przeczesać, a następnie spryskaj je lekko lakierem.

 

 


Sposób użycia mikrowłókien XFusion

Na poniższym filmie jest ukazany sposób użycia mikrowłókien do włosów:

 

XFusion

 

XFusion to amerykańska marka innowaycjnych kosmetyków do zagęszczania włosów firmy Spencer Forrest, Ltd. XFusion nie tylko zagęszcza włosy, XFusion również, a może przede wszystkim poprawia samopoczucie i dodaje pewności siebie. Już nikt nie zwróci Ci uwagi z powodu rzadkich włosów, a Ty poczujesz się pewniej i swobodniej.

Zalety/Wady XFusion:

Jak każdy kosmetyk, XFusion ma swoje wady i zalety. Poniżej przedstawiamy je w skrócie oraz wskazujemy kto może stosować XFusion, a dla kogo kosmetyk ten nie zadziała.

 Zalety

Po zastosowaniu kosmetyku XFusion włosy można normalnie czesać i dotykać, a jedynie minimalna ilość włókien pozostanie na grzebieniu czy dłoni

XFusion całkowicie naturalnie zagęszcza włosy, a włókien wczepionych we włosy nie widać nawet z bardzo bliskiej odległości i patrząc przy mocnym świetle.

Aby zagęścić włosy kosmetykiem XFusion wystarczy zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Mikrowłókna XFusion są trwale koloryzowane, nie brudzą ubrań ani pościeli. Jeśli nawet znajdą się na koszuli lub bluzce wystarczy je przetrzeć lub zdmuchnąć a znikną.

Wady

XFusion jest przeznaczony dla średnio-przerzedzonych włosów. Mniej więcej takich jak to prezentujemy na zdjęciach. Jeśli włosów jest bardzo mało lub nie ma ich wcale, XFusion niestety nie zadziała. Do bardzo przerzedzonych włosów polecamy mikrowłókna w sprayu o nazwie HairFor2, które potrafią zagęścić o wiele bardziej rzadkie włosy niż XFusion.

XFusion jest odporny na deszcz, wiatr i pot, jednakże nie jest on całkowicie wodoodporny. Podczas nurkowania włosy mogą utracić część efektu gęstych włosów. Nie ma jednakże żadnego spływania kosmetyku po twarzy czy brudzenia. Część włókien opadnie na skórę głowy, a część może pozostać w wodzie. Dlatego dla osób często nurkujących polecamy inny nasz produkt, który jest całkowicie wodoodporny. Są to mikrowłokna w sprayu HairFor2.

W każdym innym przypadku niż te dwa wymienione powyżej zdecydowanie lepszym kosmetyki niż HairFor2 jest XFusion gdyż bardziej naturalnie zagęszcza włosy i łatwiej się go stosuje.

 

XFusionXFusionXFusion

 

PALETA DOSTĘPNYCH KOLORÓW:

Kolor XFusion nie musi być identyczny z kolorem włosów. Jeśli kosmetyk jest trochę ciemniejszy, delikatnie przyciemni włosy, jeśli jest trochę jaśniejszy, delikatnie je rozjaśni. Zalecamy jednak wybieranie kolorów nieco ciemniejszych niż za jasnych.

XFusion dostepny jest w 9 kolorach. Ponadto kolory te można łączyć w celu uzyskania najbardziej zbliżonego koloru do koloru włosów.

XFusion

 

 
 

 

PYTANIA KLIENTÓW:

1. Dla kogo przeznaczony jest kosmetyk XFusion?

Kosmetyk XFusion przeznaczony jest dla osób z rzadkimi, przerzedzonymi włosami. Dzięki zastosowaniu tego kosmetyku w jednej chwili można zagęścić włosy i pozbyć się prześwitów skóry głowy. Mogą go stosować zarówno mężczyźni jak i kobiety.

2. Z czego stworzyny jest XFusion?

Większość składu XFusion stanowi keratyna, czyli te same białko, które buduje ludzki włos. Włókna XFusion mają w swoim składzie jeszcze kilka innych składników, które wzmacniają przyczepność włókien do włosów. Są to składniki głównie pochodzenia roślinnego bezpieczne dla włosów i skóry głowy i nie wywołujące alergii.

3. Jak długo utrzymuje się efekt gęstych włosów?

Efekt gęstych włosów utrzymuje się do momentu umycia włosów. Wówczas mikrowłókna zostają całkowicie spłukane i można zastosować kosmetyk po raz kolejny. Jeśli nie myje się włosów przez dłuższy czas, czasami dobrze jest dosypać trochę włókien do włosów.

4. Czy można stosować inne kosmetyki/preparaty razem z XFusion?

Tak, można. Producent zaleca zastosować je jednak przed nałożeniem mikrowłókien na włosy. Wyjątkiem jest lakier zwiększający przeczepność mikrowłókien do włosów, który najlepiej zastosować na samym końcu.

5. Czy można używać lokówek, suszarek, prostownic lub innych urządzeń do włosów razem z XFusion ?

Tak, można. Trzeba te zabiegi jednak wykonywać zanim naniesie się mikrowłókna. W przeciwnym wypadku można pogorszyć efekt gęstych włosów.

6. Na ile zastosowań wystarcza jedno opakowanie?

Jedno opakowanie XFusion 15g wystarcza na około 30 zastosowań. Duża tubka o pojemności 28g wystarcza na około 60 zastosowań.

Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie