Zamówienia pow. 149zł – przesyłka gratis

Vickson Fibers 12g

Mikrowłókna nowej generacji


Vickson Fibers 12g

Mikrowłókna nowej generacji


Vickson to mikrowłókna do zagęszczania włosów najwyższej jakości. Nie tylko dają efekt gęstych i naturalnych włosów, ale również całkowity komfort swobodnego czesania i dotykania włosów bez obawy, że pogorszy się efekt ich gęstości. Kosmetyk Vickson określany jest mianem najbardziej estetycznych mikrówłókien na świecie, ponieważ zarówno podczas aplikacji jak i później podczas jego stosowania nie pozostawia niemal żadnych śladów. 

Włókna kosmetyku Vickson w większości przyczepiają się do środkowej części łodygi włosa. Ma to duże znaczenie dlatego, że jedynie niewielka ilość włókien może opaść na skórę głowy i również niewielka ilość może pozostać na końcówkach włosów powodując łatwe wyczesywanie się, a także osypywanie się kosmetyku na ubranie.

Dostępność: dostawa 24H
(0 opinii)
Stara cena: 74.00 zł
Promocja: 59.00 zł

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 57.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 56.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 55.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 54.00 zł

Zamówienia pow. 149zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Vickson - kosmetyk nowej generacji:

To mikrowłókna do zagęszczania włosów najwyższej jakości.

Nie tylko dają efekt gęstych i naturalnych włosów, ale również całkowity komfort swobodnego czesania i dotykania włosów bez obawy, że pogorszy się efekt ich gęstości.

Kosmetyk Vickson określany jest mianem najbardziej estetycznych mikrówłókien na świecie, ponieważ zarówno podczas aplikacji jak i później podczas jego stosowania nie pozostawia niemal żadnych śladów.

Nie tylko keratyna

Vickon nie zawiera jedynie keratyny. Oprócz tego białka, które stanowi nieco ponad 80% składu kosmetyku, VICKSON zawiera również dodatkowe składniki pochodzenia roślinnego, które wzmacniają przyczepność włókien do włosów. Jest to bardzo ważne gdyż włókna muszą przyczepić się do środkowej części łodygi włosa. Nie mogą w za dużym stopniu opadać na skórę głowy, nie mogą też pozostawać na końcówkach włosa.

Vickson Fibers

Vickson Fibers

Optymalna długość

Zbyt długie mikrowłókna mogą być widoczne dla otoczenia, a ponadto łatwo się je wyczesuje. Opadają na ubrania i słabo trzymają się włosów. Zbyt krótkie mikrowłókna przesypują się przez włosy i opadają na skórę głowy – nie znajdują zastosowania dla osób z mocno przerzedzonymi włosami. Mikrowłókna VICKSON mają optymalną długość, dzięki czemu zagęszczają włosy w sposób najbardziej naturalny.

Idealna waga

Nie tylko długość mikrowłókien jest ważna. Istotna jest również ich waga. Włókna nie mogą być ani za lekkie ani za ciężkie. Zbyt lekkie mikrowłókna powodują, że na włosach powstają kołtuny, a ponadto keratynowe drobinki mogą unosić się jeszcze wiele godzin po zastosowaniu i w konsekwencji brudzić otoczenie. Zbyt ciężkie mikrowłókna natomiast obciążają włosy, a dodatkowo ze względu na ich wagę często przesypują się przez włosy i opadają na skórę głowy.

Właściwe elektryzowanie

Większość producentów kosmetyków do zagęszczania włosów bagatelizuje ten proces produkcji, a jest on niezwykle ważny dla późniejszego komfortu użytkowników. VICKSON posiada opatentowaną technologię elektryzowania mikrowłókien, dzięki czemu wczepia się we włosy jak żaden inny kosmetyk i utrzymuje się w nich nawet kilka dni.

 

Paleta dostępnych kolorów

Kosmetyk VICKSON dostępny jest w 9 naturalnie wyglądających kolorach. Kolory te można ze sobą łączyć aby uzyskać niemal dowolny odcień. W większości przypadków nie jest to jednak konieczne, gdyż jeśli nawet włókna VICKSON są trochę inne niż kolor włosów, delikatnie je rozjaśnią lub przyciemnią. Włosy natomiast będą wyglądać całkowicie naturalnie. Poniżej przedstawiona została pełna gama dostępnych kolorów.

PALETA DOSTĘPNYCH KOLORÓW:

Vickson Fibers
Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie