Zamówienia pow. 149zł – przesyłka gratis

Toppik Fibers 27.5g

Kosmetyk zagęszczający włosy


Toppik Fibers 27.5g

Kosmetyk zagęszczający włosy


Toppik to kosmetyk, który rozwiązuje problem przerzedzonych włosów i prześwitów skóry głowy. Są to keratynowe włókna, które łączą się z prawdziwymi włosami powodując, że stają się one grubsze i gęstsze zaraz po zastosowaniu kosmetyku. Takie zagęszczenie włosów jest całkowicie niezauważalne dla innych osób, a efekt gęstych włosów utrzymuje się podczas padającego deszczu, silnego wiatru czy nawet podczas uprawiania sportu i pocenia się. Toppik można zmyć dowolnym szamponem do włosów.

Promocja
Dostępność: dostawa 24H
(0 opinii)
Stara cena: 169.00 zł
Promocja: 142.00 zł

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 135.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 132.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 129.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 125.00 zł

Zamówienia pow. 149zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Toppik 27.5g - opis działania:

Marka Toppik to jedna z najbardziej znanych światowych marek kosmetycznych specjalizująca się w zagęszczaniu włosów. Produkty Toppik wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość keratyny zawarta w kosmetykach, dzięki czemu kosmetyki tej marki są jednymi z najchętniej kupowanych kosmetyków na rynku. Mikrowłókna Toppik to z kolei produkt flagowy firmy i jeden z najlepiej sprzedających się tego typu kosmetyków na świecie. Najbardziej charakterystyczne cechy produktu to przyczepność (włókna utrzymują się we włosach nawet ponad tydzień), a także czystość (włókna nie brudzą ubrań, pościeli i jedynie w bardzo małej ilości mogą być wyczesywane z włosów).

toppik

toppik

Toppik 27.5g - włókna keratynowe najwyższej jakości

Kosmetyk idealnie zagęszcza rzadkie, przerzedzone włosy. Mikrowłókna Toppik działają natychmiast poprzez połączenie ich z prawdziwymi włosami. Efekt gęstych włosów utrzymuje się nawet kilka dni - do momentu ich umycia - wówczas mikrowłókna Toppik zostają całkowicie spłukane z włosów i można je zastosować po raz kolejny.

Paleta dostępnych kolorów

Toppik dostępny jest w 9 naturalnych kolorach, które powinny być jak najbardziej zbliżone do koloru włosów. W przypadku wątpliwości, lepiej wybierać kolor ciemniejszy niż za jasny.

Gdy włosy są bardzo rzadkie, Toppik nie zadziała, gdyż nie będzie miał się do czego przyczepić. Do włosów mocno przerzedzonych lepszym rozwiązaniem jest Toppik Thickener czyli tzw. mikrowłókna w sprayu.

 
mikrowłókna logo
 

Działanie mikrowłókien zagęszczających włosy Toppik:

 

Sposób użycia:

1. Wysusz włosy za pomocą suszarki lub ręcznika.
2. Unieś pojemnik z kosmetykiem ok. 5-10cm nad głowę i posypuj równomiernie te miejsca gdzie widoczne są prześwity skóry głowy. 
3. Pogładź delikatnie dłońmi włosy tak aby mikrowłókna się w nie wczepiły. 
4. Jeśli efekt jest niewystarczający posyp włosy Toppikiem jeszcze raz. 
5. Spryskaj włosy lakierem Toppik Fiberhold, aby wzmocnić przyczepność włókien do włosów.
Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie