Zamówienia pow. 149zł – przesyłka gratis

Nowe Minco Refill 28g

Mikrowłókna w saszetce


Nowe Minco Refill 28g

Mikrowłókna w saszetce


Gdy zużyjesz swoje ulubione mikrowłókna do włosów, nie wyrzucaj pustego opakowania! Teraz możesz sporo zaoszczędzić zamawiając najwyższej jakości mikrowłókna MINCO w saszetce.

Zamów saszetkę MINCO, otwórz ją i przesyp tyle mikrowłókien żeby w pojemniku znalazło się nie więcej niż 3/4 pojemności. Zakręć wieczko. Teraz możesz zagęszczać włosy najwyższej jakości mikrowłóknami za niewielką cenę.

UWAGI: Przechowuj saszetkę MINCO w zaciemnionym, suchym miejscu aby móc cieszyć się najwyższej jakości mikrowłóknami nawet 24 miesiące po otwarciu opakowania.
Dostępność: dostawa 24H
Cena: 44.90 zł

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 44.40 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 43.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 43.40 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 42.90 zł

Zamówienia pow. 149zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Top

Nowe MINCO Refill 28g - saszetka z mikrowłóknami najwyższej jakości - opis działania

Gdy zużyjesz swoje ulubione mikrowłókna do włosów, nie wyrzucaj pustego opakowania!

Teraz możesz sporo zaoszczędzić zamawiając najwyższej jakości mikrowłókna MINCO w saszetce.

Zamów saszetkę MINCO, otwórz ją i przesyp tyle mikrowłókien żeby w pojemniku znalazło się nie więcej niż 3/4 pojemności. Zakręć wieczko. Teraz możesz zagęszczać włosy najwyższej jakości mikrowłóknami za niewielką cenę.

UWAGI: Przechowuj saszetkę MINCO w zaciemnionym, suchym miejscu aby móc cieszyć się najwyższej jakości mikrowłóknami nawet 24 miesiące po otwarciu opakowania.

kroki

porównanieporównanieporównanie

Test grudkowania

Słabej jakości włókna łączą się ze sobą tworząc grudki. Powoduje to, że nierównomiernie przyczepiają się do włosów, słabo się w nich trzymają i łatwo się je wyczesuje. Osypują się na ubranie i pozostawiają ślady na pościeli.

Jakość keratyny

W ostatnich latach jakość keratyny stosowana w przypadku włókien do zagęszczania włosów wyraźnie spadła. Zastępuje się ją często keratyną pochodzącą z najtańszych źródeł co wpływa później nie tylko na wygląd włosów, ale również powoduje różne skutki uboczne jak np. swędzenie skóry, głowy czy zaczerwienienia. W długim okresie czasu może to nawet doprowadzać do wzmożenia wypadania włosów. Włókna MINCO zawierają  najwyższą jakość keratyny, która pochodzi od wielu lat zawsze z jednego, sprawdzonego źródła.

Pod mikroskopem

99% kosmetyków do zagęszczania włosów dostępnych na rynku ma włókna tej samej wielkości, natomiast włókna MINCO składają się z mikro i makro-włókien. Makro-włókna są nieco cięższe i dłuższe i przyczepiają się do dolnej łodygi włosa, natomiast mikro-włókna są lżejsze i krótsze i mają za zadanie przyczepić się do górnej części łodygi włosa. Daje to naturalniejszy wygląd oraz mocniejsze wiązanie włókien z włosami.

Istnieje jeszcze kilka innych cech włókien MINCO strzeżonych ścisłą tajemnicą, które powodują, że komfort zagęszczenia włosów jest nieporównywalny z innymi, na pierwszy rzut oka, podobnymi produktami.

Dostępna paleta kolorów:

Mikrowłókna MINCO dostępne są w 8 naturalnie wyglądających kolorach. Kolory te można również ze sobą łączyć aby uzyskać niemal dowolny odcień. W większości przypadków nie jest to jednak konieczne, gdyż jeśli nawet mikrowłókna MINCO są minimalnie inne niż kolor włosów, delikatnie je rozjaśnią lub przyciemnią. Włosy natomiast będą wyglądać całkowicie naturalnie. Poniżej przedstawiona została pełna gama dostępnych kolorów.
paleta
porównanie

 

 

Sposób użycia:

  1. Umyj i dokładnie wysusz włosy.
  2. Ułóż dowolną fryzurę, a następnie posyp mikrowłóknami miejsca z przerzedzonymi włosami. Delikatnie pogładź dłońmi posypane  włosy. Zobaczysz jak prześwity skóry głowy znikają, a fryzura staje się gęsta i naturalna.
  3. Po nałożeniu kosmetyku zalecamy spryskanie włosów lakierem, aby jeszcze mocniej związać mikrowłókna z włosami. Zastosowanie lakieru nie jest konieczne, ale dodaje dodatkowego komfortu.
Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie