Zamówienia pow. 149zł – przesyłka gratis

Nanogen Fibers 30g CIEMNY BRĄZ

Nanowłókna zagęszczające włosy Ciemny Brąz


Nanogen Fibers 30g CIEMNY BRĄZ

Nanowłókna zagęszczające włosy Ciemny Brąz


Nowy Nanogen KINETIC™ to przełomowe rozwiązanie dla osób z rzadkimi włosami. Kosmetyk zagęszcza włosy w kilkadziesiąt sekund dając spektakularny efekt gęstej, nautalnej fryzury. 

Nowy Nanogen ma nie tylko więcej pojemności w niezmienionej cenie. Ulepszona została formuła, dzięki czemu mikrowłókna jeszcze lepiej wczepiają się we włosy. Nowy Nanogen potrafi zagęścić teraz jeszcze bardziej przerzedzone włosy.

Nanogen - unikalny kosmetyk zawierający drobno pocięte włókna keratynowe, które łącząc się z włosami dają spektakularny efekt gęstych włosów. Nanogen działa natychmiast, a efekt zagęszczonych włosów utrzymuje się do następnego mycia włosów. Jedno opakowanie Nanogenu ma 30g i wystarcza na około 60 zastosowań.

Dostępność: dostawa 24H
Stara cena: 139.00 zł
Promocja: 115.00 zł

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 114.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 113.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 112.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 111.00 zł

Zamówienia pow. 149zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Nanogen 30g  - opis działania:

Nowy Nanogen KINETIC™ to przełomowe rozwiązanie dla osób z rzadkimi włosami. Uzupełnianie włosów za pomocą Nanogenu pozwala uzyskać efekt imitujący naturalne włosy. Nanowłókna wypełniają puste przestrzenie na skórze głowy, tworząc warstwę wyglądającą, jak naturalne włosy. Zapomnisz o przerzedzonych włosach, a osoby z otoczenia nawet nie będą przypuszczały, że nie jest to naturalna fryzura. Jeśli jest poprawnie dobrany kolor, zagęszczone włosy niczym nie różnią się od tych naturalnych

Działanie kosmetyku Nanogen przedstawia grafika obok. Keratynowe drobinki wczepiają się w prawdziwe włosy i pogrubiają je. Dzięki temu w całkowicie niezauważalny sposób można pozbyć się problemu prześwitów skóry głowy. Kosmetyk działa natychmiast, a efekt zagęszczonych włosów utrzymuje się do następnego mycia włosów. 

Nanogen przed/po

Działanie nanowłókien zagęszczających włosy Nanogen:

Sposób użycia:

1. Umyj i wysusz włosy.

2. Ułóż dowolną fryzurę, a następnie posyp nanowłóknami miejsca z przerzedzonymi włosami.

3 .Pogładź dłońmi posypane Nanogenem włosy. Zobaczysz jak prześwity skóry głowy znikają, a fryzura staje się gęsta i naturalna.

4.Po nałożeniu kosmetyku zalecamy spryskanie włosów lakierem Nanogen Locking Spray, aby jeszcze mocniej związać nanowłókna z włosami.

Zastosowanie lakieru nie jest konieczne, ale dodaje dodatkowego komfortu. Lakier Nanogen Locking Spray ma silne właściwości wodoodporne.

 

Oferta dotyczy kosmetyku w kolorze CIEMNY BRĄZ

 

  Dark brown

 

Przykładowe zdjęcia użykowników:

przed

 

Przykładowe zdjęcia użykowników:

Po

Jakość TOP

 

Nano-Techonologia KINETIC™

Najnowsza nanotechnologia KINETIC sprawia, że nanowłókna przeczepiają się do włosów około 400% mocniej niż dotychczas. Dzięki temu Nanogen może być teraz stosowany przez osoby z jeszcze bardziej przerzedzonymi włosami. Rozwiązany został również problem opadania mikrowłókien na skórę głowy oraz trudności z nałożeniem kosmetyku na przednią linię włosów. Dzięki technologii KINETIC, nanowłókna wczepiają się we włosy tak mocno, że nawet deszcz, śnieg czy silny wiatr nie są w stanie pogorszyć efektu gęstych włosów. Można również nosić czapkę i pocić się, a włosy cały czas pozostaną gęste aż do momentu ich umycia. Wówczas nanowłókna zostają całkowicie z włosów usunięte i można zastosować kosmetyk ponownie.

Para

Nano-Technologia COLOUR-LOCK

Oprócz lepszej przyczepności do włosów, Nanogen rozwiązał również problem farbowania mikrowłókien. Nanogen jest teraz nie tylko trwale koloryzowany. Nowa technologia pokrywania nanowłókien kolorem COLOUR-LOCK powoduje, że kosmetyk nie farbuje również pod wpływem wody i potu. Dzięki temu nawet jeśli mikrowłókna Nanogenu znajdą się na pościeli lub ubraniu, nie pozostawią żadnych śladów. Wystarczy je wówczas zdmuchnąć lub przetrzeć dłonią a znikną. 

+/-

Nanogen METAL STRIP

Ponieważ Nanowłókna są elektryzowane dwubiegunowo, na każdym opakowaniu jest specjalny elektrostatyczny metalowy pasek, który utrzymuje ładunek elektrostatyczny włókien znajdujących się w środku. Dzięki temu nie tracą one swoich właściwości, a przede wszystkim swojej dużej przyczepności do włosów nawet przy długim użytkowniu kosmetyku.

Test

Bezpieczeństwo

Wszystkie kosmetyki Nanogen są produkowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Każdy produkt jest testowany dermatologicznie w laboratoriach Pangaea Laboratories Ltd w Elstree, koło Londynu. Dodatkowo produkty Nanogen są badane w niezależnych zewnętrznych instytutach medycznych. Kosmetyki Nanogen nie są testowane na zwierzętach.

Gwarancja 100%

 

Gwarancja 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy

Jesteśmy przekonani  o wysokiej jakości oferowanych przez nas kosmetyków i działaniu dokładnie takim jak opisujemy na stronie, dlatego każdej osobie, która dokona u nas zakupu Nanogenu dajemy gwarancję 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy. Szczegóły akcji: "100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy" znajdują się w dziale: "Wymiana i zwroty" na dole naszej strony internetowej. 

 

 

Najczęściej zadawane pytania

1. Co to jest Nanogen?
Nanogen jest to innowacyjny kosmetyk błyskawicznie zagęszczający przerzedzone włosy. 

2. Dla kogo przeznaczony jest Nanogen?
Nanogen przeznaczony jest dla wszystkich ludzi bez względu na wiek, płeć, kolor włosów czy rodzaj fryzury, których włosy są średnio przerzedzone. 

3. Jak działa Nanogen?
Mikrowłókna Nanogenu znajdujące się w kosmetyku są naładowane elektrostatycznie. Po posypaniu nimi przerzedzonych włosów, wczepiają się w nie bardzo mocno, pogrubiając je i dając efekt gęstych, naturalnych włosów. 

4. Czy zagęszczanie włosów Nanogenem jest bezpieczne dla włosów i skóry głowy?
Mikrowłókna Nanogenu stworzone są z keratyny, czyli tego samego białka, kt&oaoacute;re buduje ludzki włos, dlatego jest on całkowicie bezpieczny dla włosów i skóry głowy.

5. Jak długo można nosić Nanogen?
Nanogen nosi się zazwyczaj kilka dni. Zależy to głównie od częstości mycia włosów. 

6. Na jak długo wystarcza jedna tubka?
Nanogen występuje w dwóch gramaturach 15g i 30g. Mniejsze opakowanie wystarcza na około 30 zastosowań, większe na 60.

7. Czy mikrowłókna pozostawiają ślady na ubraniu i pościeli?
Nie. Mikrowłókna mocno przylegają do włosów, ale jeśli zdarzy się, że znajdą się na ubraniu lub pościeli, wystarczy przetrzeć je dłonią, a znikną. Włókna Nanogenu są trwale koloryzowane, dzięki temu nie pozostawiają żadnych śladów. 

8. Czy z Nanogenem można pływać?
Tak. Mikrowłókna Nanogenu spryskane lakierem trzymają się włosów tak mocno, że można nawet z nimi pływać i pocić się. Nanogen może być z włosów usunięty jedynie przy użyciu dowolnego szamponu do włosów.

9. Czy Nanogen wpływa na przyrost włosów?
Nie. Nanogen nie wpływa ani na przyrost ani na wypadanie włosów. Nanogen nie jest lekarstwem przeciwko wypadaniu włosów, tylko kosmetykiem do włosów pozwalającym w sposób niewidoczny ukryć ich przerzedzenie.

10. Czy Nanogen może być używany razem z innymi środkami wzmacniającymi włosy, np. z Serum Nanogen?
Tak. Używanie Nanogenu razem z innymi preparatami jest całkowicie bezpieczne. W takim przypadku najpierw należy zastosować Serum, a następnie użyć Nanogenu.

11. Jak dobrać odpowiedni kolor Nanogenu?
Aby jak najlepiej dopasować kolor Nanogenu do koloru włosów, Nanogen dostępny jest w dziesięciu odcieniach. Przy wyborze koloru pod uwagę powinno się brać kolor przeważającej ilości włosów. Lepiej również wybrać minimalnie ciemniejszy odcień Nanogenu niż za jasny. 

12. Jaki należy zastosować Nanogen gdy włosy siwieją?
Gdy włosy siwieją należy użyć najpierw naturalnego koloru swoich włosów, a następnie nanieść kolor szary.

13. Czy kolor Nanogenu musi być dokładnie taki sam jak kolor włosów?
Nie. Jeśli jest niewielka różnica pomiędzy kolorem włosów a odcieniem Nanogenu wówczas efekt naturalności wyglądu pozostanie ten sam. Możliwe jest jedynie, że minimalnie zmieni się odcień włosów. 

14. Czy istnieje możliwość wymiany Nanogenu jeśli otrzymany kolor nie odpowiada kolorowi włosów?
Oczywiście. Jeśli kolor jest za ciemny bądź za jasny, prosimy skontaktować się z firmą. Wymienimy kosmetyk na inny kolor. 

15. Czy Nanogen wysyłany jest w dyskretnej przesyłce?
Tak. Nasze kosmetyki zawsze wysyłamy w dyskretnych przesyłkach. Na opakowaniu znajduje się jedynie adres naszej firmy i adres odbiorcy. 

16. Czy udostępniają Państwo dane adresowe osobom trzecim?
Nie. Dane adresowe klientów są gromadzone wyłącznie w celu realizacji zamówień i nie są udzielane osobom trzecim.

17. Czy sprzedają Państwo kosmetyki również za granicę?
Tak, ale tylko do państw Unii Europejskiej. W przypadku tego rodzaju zamówień akceptujemy jedynie płatność kartą kredytową Visa lub MasterCard. Kosmetyki dostarczamy do 5 dni roboczych od momentu dokonania zapłaty. 

Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś pytania dotyczące Nanogenu, prosimy o kontakt.

Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie