Zamówienia pow. 149zł – przesyłka gratis

Hair So Real Mikrowłókna

Mikrowłókna Zagęszczające Włosy -Średni Brąz


Hair So Real Mikrowłókna

Mikrowłókna Zagęszczające Włosy -Średni Brąz


To innowacyjne mikrowłókna zagęszczające włosy.

Keratynowe włókna w tubce naładowane są elektrostatycznie. Pogrubiają kosmyki włosów oraz skutecznie maskują przerzedzenia. Trwale przyczepiają się do włosów tworząc efekt naturalnie grubych i gęstych włosów.

Odporne są na na deszcz, śnieg, wilgoć czy nawet porywisty wiatr.

Czyste, umyte włosy należy posypać włóknami i dokładnie wczesać. Polecamy delikatnie wmasować je opuszkami palców, dzięki czemu mikrowłókna zostaną dokładnie przyczepione do naturalnych kosmyków.

Dostępność: dostawa 24H
(0 opinii)
Cena: 99.00 zł

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 97.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 95.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 93.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 91.00 zł

Zamówienia pow. 149zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Hair So Real Kosmetyk do Zagęszczania Włosów

Hair So Real - to innowacyjny kosmetyk zagęszczający włosy. Składa się z tubki z mikrowłóknami naładowanymi elektrostatycznie. Stosuje się go poprzez posypanie przerzedzonych miejsc oraz wczesaniu ich we włosy. Poleca się delikatne wmasowanie ich opuszkami palców, dzięki czemu włókna keratynowe na trwałe przyczepią się do włosów, pogrubiając je i dając efekt naturalnej fryzury. Jeśli chcesz się cieszyć miłymi w dotyku włosami, które łatwo się układają, ten preparat jest właśnie dla Ciebie.

Ani deszcz, ani śnieg, ani porywisty wiatr nie jest w stanie zburzyć Twojej idealnej fryzury, uzyskanej przy pomocy preparatu HSR. Mikrowłókna bowiem trzymają się mocno i nie poddają się złym warunkom atmosferycznym. Nie przeszkodzą nam również podczas uprawiania sportu, nie straszny im pot. Jedynym sposobem na pozbycie się ich jest zwykłe umycie głowy przy użyciu szamponu do włosów.

Jesteśmy bezpośrednim i wyłącznym dystrybutorem Hair So Real w Polsce.

glovis 28g mikrowłókna

Sposób użycia:

Krok 1. Umyj włosy, następnie wysusz je. Możesz to zrobić przy pomocy suchego ręcznika. Następnie ułóż fryzurę według uznania.

Krok 2. Na miejsca z przerzedzonymi włosami nanieś preparat. Nie ma obawy, jeśli przez przypadek posypiesz mikrowłókna na ubranie czy czoło. Mikrowłókna HSR są w sposób trwały koloryzowane, nie mogą one przebarwić naszych ubrań, nie pozostawiają one śladu. Gdy się posypią, możesz je przetrzeć lub zdmuchnąć.

Krok 3. Delikatnie rozprowadź preparat opuszkami palców. Możesz również użyć do tego celu szczotki albo grzebienia. Jeśli efekt gęstości włosów jest niewystarczający, powtórz czynność aplikacji.

Krok 4. By utrwalić uzyskany efekt, spryskaj włosy lakierem do włosów. Mikrowłókna w ten sposób mocniej przyczepią się do struktury włosa.

 

Paleta kolorów:

Dobór odpowiedniego kolor jest kluczem do naturalnie wyglądającej fryzury. Kolor mikrowłokien powinien być jak najbardziej zbliżony do aktualnego koloru włosów. 

Ta oferta dotyczy kosmetyku w kolorze ŚREDNI BRĄZ.

Pozostałe kolory dostępne są w innej ofercie na stronie.

  Hair So Real 28g

Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie