Zamówienia pow. 149zł – przesyłka gratis

Bodeo Fibers 12g

Kosmetyk zagęszczający włosy


Bodeo Fibers 12g

Kosmetyk zagęszczający włosy


Bodeo Fibers to innowacyjna formuła maleńkich mikrowłókien, które łącząc się z włosami zagęszcza je w bardzo naturalny sposób. Najpierw włókna są poddawane laserowemu cięciu, aby uzyskać kilkumilimetrowe drobinki. Następnie drobinki te są koloryzowane na 9 najpopularniejszych kolorów zbliżonych do kolorów ludzkich włosów. Tak stworzone mikrowłókna są na końcu elektryzowane, dzięki czemu mogą z łatwością wczepiać się we włosy.

Bodeo może być również pomocny w odzyskaniu pewności siebie. Wystarczy dosłownie 30 sekund, aby uzyskać efekt pełnej, naturalnej fryzury. Patrząc w lustro doznasz przyjemnego uczucia zadowolenia z wyglądu swoich włosów, bez przerzedzeń i prześwitów skóry głowy.

Dostępność: dostawa 24H
Stara cena: 64.00 zł
Promocja: 58.60 zł

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 56.40 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 55.20 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 53.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 53.00 zł

Zamówienia pow. 149zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Bodeo Fibers 12g - opis działania:

Bodeo Fibers to zestaw drobno pociętych keratynowych włókien. Głównym składnikiem Bodeo jest właśnie keratyna czyli białko fibrylarne. Najpierw włókna białkowe są poddawane laserowemu cięciu, aby uzyskać kilkumilimetrowe drobinki. Następnie drobinki te są koloryzowane na 9 najpopularniejszych kolorów zbliżonych do kolorów ludzkich włosów. Tak stworzone mikrowłókna są na końcu elektryzowane , dzięki czemu mogą z łatwością wczepiać się we włosy.

Wystarczy dosłownie 30 sekund, aby uzyskać efekt pełnej, naturalnej fryzury.

Bodeo działanie

Bodeo działanie 2

Sposób użycia:

1. Posyp miejsca z przerzedzonymi włosami włóknami zawartymi w kosmetyku.

2. Pogładź posypane włosy delikatnie dłońmi, tak aby mikrowłókna przyczepiły się do włosów.

3. Spryskaj włosy lakierem Bodeo Mist w celu utrwalenia fryzury i mocniejszego związania mikrowłókien z włosami.

Paleta dostępnych kolorów

Bodeo Fibers dostępny jest w 9 naturalnie wyglądających odcieniach. Przy zakupie należy wybrać kolor, który jest najbardziej zbliżony do koloru włosów. Lepiej wybrać minimalnie ciemniejszy odcień niż za jasny. Gdy włosy siwieją, najpierw należy zastosować kolor siwy, a następnie kolor właściwy dla koloru włosów. Kolory Bodeo Fibers można również ze sobą mieszać w celu uzyskania optymalnego koloru.

paleta
 

Film przedstawia zastosowanie produktu Bodeo Fibers oraz efekt gęstych włosów po użyciu kosmetyku:


Gwarancja 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy

Jesteśmy przekonani  o wysokiej jakości oferowanych przez nas kosmetyków i działaniu dokładnie takim jak opisujemy na stronie, dlatego każdej osobie, która dokona u nas zakupu dajemy gwarancję 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy. Szczegóły akcji: "100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy" znajdują się w dziale: "Wymiana i zwroty" na dole naszej strony internetowej.

100%
Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie