Zamówienia pow. 149zł – przesyłka gratis

Glovis Glass Applicator

Szklany aplikator do mikrowłókien Glovis


Glovis Glass Applicator

Szklany aplikator do mikrowłókien Glovis


Szklany aplikator GLOVIS to bardzo pomocne urządzenie, które ułatwia nałożenie mikrowłókien GLOVIS przy włosach mocniej przerzedzonych, a także na przednią linię włosów i inne miejsca trudno dostępne, takie jak boki głowy. Aplikator świetnie sprawdza się również np. przy zagęszczaniu brody, gdyż zwykłym posypywaniem z siteczka, nie ma możliwości ładnie jej zagęścić.

Aplikator GLOVIS jest wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. Pompka może być używana wielokrotnie i nie zapycha się po kilku użyciach. Guma jest miękka i dobrze odbija, dzięki temu aplikacja GLOVIS aplikatorem jest bezproblemowa i precyzyjna.

Promocja
Dostępność: dostawa 24H
Stara cena: 40.00 zł
Promocja: 38.00 zł

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 36.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 35.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 34.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 33.00 zł

Zamówienia pow. 149zł PRZESYŁKA GRATIS
Szczegóły produktu

Glovis Glass Applicator - szklany aplikator ułatwiający nałożenie mikrowłokien Glovis:

Opatentowany, specjalny szklany aplikator GLOVIS pozwala na precyzyjnie nałożenie mikrowłókien sypanych w każdym miejscu na głowie. Przy włosach mocno przerzedzonych, a w szczególności przy przedniej linii włosów trudno jest o naturalne zagęszczenie włosów. GLOVIS Glass Applicator czyni proces zagęszczania włosów o wiele łatwiejszym. Świetnie sprawdza się również przy zagęszczaniu włosów po bokach, a także z tyłu głowy.

Sposób użycia: Odkręć wieczko z aplikatora, wsyp mikrowłókna do środka i zakręć je ponownie.  Następnie z odległości 10-15 cm spryskuj przerzedzone miejsca za pomocą pompki, aż do momentu zakrycia prześwitującej skóry.. Dalej postępuj tak, jak przy zagęszczaniu włosów bez aplikatora.

glovis 28g mikrowłókna

Zobacz działanie kosmetyku GLOVIS FIBERS na krótkim filmie:

Natychmiastowy efekt:

Uzupełnianie włosów za pomocą Glovis pozwala uzyskać efekt imitujący naturalne włosy. Mikrowłókna wypełniają puste przestrzenie na skórze głowy, tworząc warstwę wyglądającą, jak naturalne włosy.

Glovis wczepia się we włosy na zasadzie elektrostatyki, sprawiając, że wyglądają one na pogrubione i niesamowicie gęste. Zapomnisz o przerzedzonych włosach, a osoby z otoczenia nawet nie będą przypuszczały, że nie jest to naturalna fryzura. Jeśli jest poprawnie dobrany kolor, zagęszczone włosy niczym nie różnią się od tych naturalnych

Kosmetyk działa natychmiast, a efekt zagęszczonych włosów utrzymuje się do następnego mycia włosów.

 

Sposób użycia Glovis Applicator:

Połączenie aplikatora z Glovis Fibers idealnie sprawdza się jako środek: zagęszczający włosy, tuszujący odrosty oraz lekko siwiejące włosy, a także niwelujący prześwity na cienkich włosach powstałe w trakcie upinania fryzur okolicznościowych. Mikrowłókna prawie w ogóle nie pozostawiają śladów na ubraniach czy pościeli, a dzięki procesowi elektryzowania utrzymującego ujemny ładunek włókien przez długi czas, ich przyczepność do włosów jest kilkukrotnie wyższa niż standardowo elektryzowanych włókien.

Krok 1. Otwórz kosmetyk Glovis Fibres

Krok 2. Odkręć lub za pomocą noża podważ sitko tak, aby je wyciągnąć

Krok 3. Odkręć wieczko z aplikatora, wsyp mikrowłókna do środka i zakręć je ponownie.

Krok 4.Kosmetyk jest gotowy do użycia. Zastosuj Glovis Fibers wraz z aplikatorem, naciskając na gumową pompkę. Spryskuj prześwity z odległości 10-15 cm kierując dyszę na przerzedzone miejsca. Aplikator pozwoli na równomierne przykrycie przerzedzeń. W przypadku przedniej linii włosów, można pryskać z mniejszej odległości, aby precyzyjnie dotrzeć do przerzedzonych miejsc i skutecznie zagęścić linię włosów

 

 

Przykładowe zdjęcia użykowników:

 

Przykładowe zdjęcia użykowników:

Jakość glovisa

1. Najwyższa Jakość

GLOVIS to najwyższej jakości włókna keratynowe do zagęszczania rzadkich włosów. Nie ma obecnie na rynku lepszego kosmetyku tak dokładnie zagęszczającego włosy.

Oryginalne mikrowłókna Glovis

2. Całkowicie inne

Włókna GLOVIS są zupełnie inne niż większość dostępnych na rynku, podobnych produktów. Naturalnie zagęszczają włosy, bardzo mocno się w nich trzymają i jedynie minimalna ilość włókien może pozostać po aplikacji na grzebieniu czy dłoni. Inne mikrowłókna przy rozczesywaniu opadają na skórę głowy bądź tworzą grudki (kołtuny) z mikrowłókien na włosach, co utrudnia aplikację i pogarsza efekt końcowy. GLOVIS jest całkowicie inny - tworzy naturalny, piękny efekt gęstych włosów.

Przyczepność Glovis

3. Nie tylko keratyna

Aby efekt gęstych włosów był całkowicie naturalny, włókna keratynowe muszą przyczepić się do włosów tworząc igiełki przypominające choinkę. Nie każde włókna to potrafią. Większość zwykłych włókien przylega do włosów słabo i łatwo opada na skórę głowy i może powodować podrażnienia. GLOVIS jest hypoalergiczny i nie powoduje podrażnień.

/wysoka-jakość-mikrowlokien

4. Optymalna wielkość

Mikrowłókna nie mogą być ani za długie ani za krótkie. Nie mogą zbyt dużo ważyć ani być za lekkie. Włókna GLOVIS mają odpowiednią wielkość i wagę, dzięki czemu idealnie wczepiają się we włosy, nie obciążają ich w najmniejszym stopniu i pozostają na miejscu przez wiele dni. Pozbyć się ich jednak można w każdej chwili myjąc włosy dowolnym szamponem.

Pryczepność kosmetyku Glovis

5. Właściwe elektryzowanie

Włókna GLOVIS są elektryzowane w specjalnym procesie utrzymującym ujemny ładunek włókien przez bardzo długi okres czasu. Ponadto dzięki temu procesowi ich przyczepność do włosów jest kilkukrotnie wyższa niż standardowo elektryzowanych włókien. Dlatego GLOVIS wczepia się we włosy wyjątkowo mocno i utrzymuje się w nich nawet kilka dni.

Zagęszczenie włosów

6. Najbardziej czyste mikrowłókna

Włókna GLOVIS są elektryzowane w specjalnym procesie utrzymującym ujemny ładunek włókien przez bardzo długi okres czasu. Ponadto dzięki temu procesowi ich przyczepność do włosów jest kilkukrotnie wyższa niż standardowo elektryzowanych włókien. Dlatego GLOVIS wczepia się we włosy wyjątkowo mocno i utrzymuje się w nich nawet kilka dni.

Gwarancja Glovis 28g

7. 100% zadowolenia

Jesteśmy w 100% pewni, że GLOVIS to najlepsze rozwiązanie dla przerzedzonych włosów dostępne obecnie na rynku. Jeśli znajdziesz tak samo dobry kosmetyk jak GLOVIS w tej samej bądź niższej cenie, skontaktuj się z nami. Zwrócimy Ci pełną wartość naszego kosmetyku nie zadając przy tym żadnych pytań.

Opinie użytowników

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie